با ادغام دو نمایشگاه؛

نمایشگاه فناوری های محتوایی فضای مجازی

نمایشگاه فناوری های محتوایی فضای مجازی به گزارش دست و هنر، وزیر ارشاد در جلسه سیاستگذاری نمایشگاه فناوری های محتوایی فضای مجازی بر برگزاری قدرتمند این رویداد بزرگ تاکید کرد و اظهار داشت: دو نمایشگاه رسانه های دیجیتال و بازی های کامپیوتری ادغام می شوند.به گزارش دست و هنر به نقل از مهر، جلسه سیاستگذاری نمایشگاه فناوری های محتوایی فضای مجازی ظهر امروز به میزبانی و ریاست محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و با حضور حامد حاجی ملامیرزایی رییس مرکز توسعه فرهنگ و هنر در فضای مجازی و محمدامین حاجی هاشمی مدیرعامل بنیاد ملی بازی های کامپیوتری اجرا شد.
اسماعیلی در این جلسه با اشاره به این که در روزهای کرونا نمایشگاه با سابقه رسانه های دیجیتال بصورت فیزیکی برگزار نشد اظهار داشت: «نمایشگاه فناوری های محتوایی فضای مجازی»، بازگشت نمایشگاه رسانه دیجیتال به تقویم نمایشگاهی کشور است.
وی با اعلان اینکه سرعت بالای فراگیری حوزه فضای مجازی، اثر شدیدی بر بخش های فرهنگی و اجتماعی عامه دارد، بر لزوم کارهای فرهنگی جدی در این عرصه تاکید نمود.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی اظهار داشت: این نخستین بارست که ۲ نمایشگاه تأثیرگذار و پرمخاطب بازی های کامپیوتری و رسانه دیجیتال با هم ادغام شده و در قالب «نمایشگاه فناوری های محتوایی فضای مجازی» برگزار می گردند پس لازم است همه در برگزاری قدرتمند آن اهتمام ورزند.
در جلسه شورای عالی سیاست گذاری «نمایشگاه فناوری های محتوایی فضای مجازی» که با حضور مهدی صرامی رییس هیأت مدیره بنیاد ملی بازی های کامپیوتری، علیرضا شاه میرزایی معاون تجارت و خدمات وزارت صمت، سعید مقیسه رییس سازمان تنظیم مقررات صوت و تصویر فراگیر در فضای مجازی (ساترا) و نمایندگان معاون علمی و فناوری رییس جمهور، معاون فرهنگی، اجتماعی و امور محتوایی مرکز ملی فضای مجازی و مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت برگزار شد، حاضرین بر همراهی، هم افزایی و بسیج امکانات دستگاه مطبوع خود در برگزاری این رویداد بزرگ فرهنگی، علمی و فناوری تاکید نمودند.
همچنین در این نشست احکام اعضای شورای سیاست گذاری «نمایشگاه فناوری های محتوایی فضای مجازی» که به امضای محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی رسیده بود، توسط حامد حاجی ملامیرزایی رییس این نمایشگاه به افراد و یا نمایندگان آنان اعطا شد.


منبع:

1401/08/30
20:57:08
0.0 / 5
269
تگهای خبر: بازی , خدمات , دیجیتال , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی