در برنامه ای تحت عنوان قرار :

بررسی تأثیر جشنواره ها بر ادبیات و هنر

بررسی تأثیر جشنواره ها بر ادبیات و هنر به گزارش دست و هنر تأثیر جشنواره ها بر ادبیات و هنر در دومین برنامه ˮقرارˮ موسسه خط سوم هنر بررسی می شود.


به گزارش دست و هنر به نقل از روابط عمومی موسسه فرهنگی هنری خط سوم هنر، دومین نشست از برنامه "قرار" به بررسی رابطه جشنواره ها با ادبیات و هنر و تأثیر آنها بر هنر در رشته های متعدد اختصاص دارد.
در قرار دوم، علیرضا بهرامی، جلیل اکبری صحت، سعید فلاح فر، بهمن بابازاده، سعید اسلام زاده و... درباره مبحث مورد نظر گفتگو و تبادل نظر می کنند.
علیرضا بهرامی، شاعر و دبیر جشنواره شعر دانشجویی و برگزار کننده جایزه کتاب سال شعر ایران به انتخاب خبرنگاران نظرات خویش را درباره تأثیر جشنواره های حوزه شعر بر این رشته عرضه می کند. همینطور سعید اسلام زاده، روزنامه نگار و کارشناس فرهنگی درباره تأثیر جایزه های ادبی بر روند ادبیات داستانی اظهار نظر خواهد نمود.
سعید فلاح فر، هنرمند عکاس درباره جشنواره های حوزه هنرهای تجسمی و تاثیرشان بر رشته های متعدد این حوزه به عرضه نظر می پردازد و جلیل اکبری صحت، کارگردان و تهیه کننده سینما و از مدیران سابق سینمایی رابطه جشنواره های فیلم با جریان سینما را بررسی می کند.
در قسمتی دیگر هم بهمن بابازاده، روزنامه نگار حوزه موسیقی درباره تأثیر جشنواره های موسیقی بر جریان موسیقایی کشور سخن می گوید.
برنامه "قرار" سخنرانی محور نیست و حاضران در این دورهمی می توانند در جریان برنامه درباره مبحث با میهمانان وارد گفتگو شوند. این برنامه به صورت سخنرانی یکطرفه نخواهد بود.
به گزارش دست و هنر به نقل از ایسنا، "قرار" شنبه اول هر ماه برگزار می گردد. این برنامه روز شنبه، دوم بهمن ماه ساعت ۱۷ در طبقه همکف محل موسسه خط سوم هنر به نشانی میدان گلها، خیابان هشت بهشت، کوچه عالمی، پلاک ۳۸، کافه هاآ برگزار می گردد.1400/11/01
20:49:49
0.0 / 5
266
تگهای خبر: جشن , جشنواره , دانشجو , سینما
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی