توسط دبیرخانه رویداد؛

آخرین فرصت ارسال آثار به جشنواره ملی فردخت

آخرین فرصت ارسال آثار به جشنواره ملی فردخت به گزارش دست و هنر، دبیرخانه جشنواره ملی فردخت ۲۰ شهریور را آخرین فرصت ارسال آثار به اعلام نمود.به گزارش دست و هنر به نقل از مهر، سومین جشنواره ملی فرهنگی هنری فردخت کاشان با رویکرد ایرانی - اسلامی توسط کارگروه ساماندهی مد و لباس برگزار می گردد که آخرین فرصت ارسال آثار، ۲۰ شهریورماه اعلام گردید.
این دوره از جشنواره در چند بخش در حال برگزاری است که میتوان به بخش هایی همچون اثر (دوخت مانتو اجتماع)، طراحی (کالکشن خانواده / فرم مدارس دخترانه و پسرانه) و پژوهش و دانش بنیان اشاره نمود.
برگزیدگان آثار در نمایشگاهی قابل عرضه خواهد بود که این نمایشگاه از ۱۶ تا ۲۱ مهرماه برگزار می گردد. همینطور آئین اختتامیه این جشنواره ۲۰ مهرماه همزمان با هفته وحدت خواهد بود که از برگزیدگان جشنواره تقدیر خواهد شد.
همچنین بخش طراحی شامل الف) کالکشن خانواده با عرضه ۲ تا ۴ طرح؛ ست زن و شوهری، ست مادر و فرزند، ست خانواده، ب) فرم مدارس (دخترانه / پسرانه):
پیش و مهد، دبستان، راهنمایی، دبیرستان است.
بخش پژوهش در ۴ محور است که میتوان به تاریخ و فرهنگ، اقتصاد، هویت و تمدن سازی، بهداشت و سلامت اشاره نمود.
جوایز بخش اثر شامل ۳ رتبه برتر تندیس، لوح تقدیر و در هر رتبه هدیه نقدی تا سقف ۵ میلیون تومان، ۷ رتبه شایسته تقدیر لوح تقدیر و هدیه نقدی تا سقف ۱ میلیون تومان است.
جوایز بخش طراحی: شامل الف) کالکشن خانواده رتبه اول تا سوم تا سقف ۳ میلیون تومان، ب) فرم مدارس رتبه اول تا سوم تا سقف ۳ میلیون تومان است.
جوایز بخش پژوهش شامل رتبه های اول تا سوم تا سقف ۳ میلیون تومان است.
دبیرخانه جشنواره به نشانی کاشان، بلوار دانش، بلوار دانشجو، سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری است.
همچنین این جشنواره بعنوان رویداد فرهنگی هنری در حوزه صنعت مد و لباس از جانب سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری برنامه ریزی شده است.

1401/05/25
10:20:55
0.0 / 5
363
تگهای خبر: آثار , جشن , جشنواره , دانشجو
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی