جانبازان الگوهای ایثار اجتماعی هستند

جانبازان الگوهای ایثار اجتماعی هستند به گزارش دست و هنر مدیركل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ اظهار داشت: هرچه ما از جانبازان در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بیشتر بهره ببریم در جامعه شاهد باز تولید این رفتارها و در نتیجه گسترش ایثار اجتماعی خواهیم بود.به گزارش دست و هنر به نقل از ایسنا، حمیدعلی صمیمی با تبریك اعیاد شعبانیه و روز جانباز بیان كرد: جانبازان دلیرمردان و نام آوران عرصه جهاد و حماسه هستند و از صحنه های نبرد با دشمن و فداكاری و دلاوریهای آنان آثار معنوی شگرفی در اذهان مردم ایران به یادگار مانده است كه هیچ گاه فراموش نخواهد شد.

وی با اعلان اینكه معنای ایثار و از خودگذشتگی با نام جانباز گره خورده است اضافه كرد: جانبازان از امتحان الهی در هشت سال دفاع مقدس و در دیگر صحنههای مبارزه و ایثار اجتماعی سربلند بیرون آمدند و در سیر تحول جامعه بعد از پیروزی انقلاب بسیار اثرگذار بوده اند.

صمیمی اشاره كرد: جانبازان پشتوانه های محكم نظام و انقلاب هستند. آنها شهدای زنده اند و در طول این سالها با وجود تمام سختی ها در همه میدان ها حضور داشتند و كشور و نظام مقدس جمهوری اسلامی با حضور ایثارگران توانسته است سرافراز و پا بر جا بماند و در مقابل توطئه ها و فشارهای دشمن مقاومت كند.

مدیركل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ اظهار داشت: شهدا و جانبازان الگویی برای بسط ایثار اجتماعی هستند و هرچه ما از این الگوها و سرمایه های معنوی در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بیشتر بهره ببریم، در جامعه شاهد باز تولید این رفتارها و در نتیجه گسترش ایثار اجتماعی خواهیم بود.

منبع:

1399/01/10
23:04:41
2779
5.0 / 5
تگهای خبر: آثار , فرهنگ , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی