مستند تجربی می نویسم نامت را مواجهه انسان با تنهایی الزامی دوران كرونا است

مستند تجربی می نویسم نامت را مواجهه انسان با تنهایی الزامی دوران كرونا است به گزارش دست و هنر در ایام شیوع كرونا در كشور، میثم شاه بابایی فیلمی را با عنوان «می نویسم نامت را» در شهر تهران كلید زده است. این فیلمی مستند- تجربی است كه با نگاهی متفاوت به بحران كرونا، مواجهه ای برای روزهای پرامید پیش رو را به تصویر می كشد.


به گزارش دست و هنر به نقل از روابط عمومی مركز گسترش سینمای مستند و تجربی، شاه بابایی درمورد تولید این اثر تجربی اظهار نمود: این فیلم مواجهه انسان با تنهایی الزامی است؛ امری كه هم برای خود و هم جامعه مفید می باشد. سفری كه هر فرد ناچار است به درون خویشتن خویش داشته باشد. آنجا كه اگر بخواهد، می تواند به شهود شخصی برسد و این آزمون و نشانی از «تعهد» است.
او افزود: می نویسم نامت را» نام موقت فیلمی است كه از اولین ساعات سال ۱۳۹۹ در منزل شخصی خودم كلید زدم. تم فیلم سفر است، اما به درون و خویشتن خویش. در این فیلم تلاش می كنم در كنكاش با خود باشم؛ با شرایط الزامی و استثنایی روزهای كرونا. در فیلم من تا به اینجای كار، اشیاء و طبیعت بیجان بیشترین كاركرد را داشتند و تلاش كردم خودم را با شرایط و هرآنچه تا به اینجا رخ داده، تطبیق بدهم تا این وضعیت از چشم دوربین من خارج نشود.
شاه بابایی تاكید می كند: تا امروز بیشترین نگاه فیلمسازان به تلاشگران بیمارستان و عملیات درمان بوده است، اما نگرش انسان محور بودن این فیلم تجربی از حیث جامعه شناسی می تواند برای مخاطبان جذاب باشد.1399/01/23
20:26:14
5.0 / 5
2953
تگهای خبر: دوربین , سفر , سینما , فیلم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی