گالری های چین نمایشگاه جدید برگزار می كنند

گالری های چین نمایشگاه جدید برگزار می كنند به گزارش دست و هنر یك ماه پس  آغاز روند كاهش محدودیت های قرنطینه «شانگهای»، حدودا تمام گالری ها و موزه های هنری این شهر فعالیتشان را از سر گرفته اند.


به گزارش دست و هنر به نقل از ایسنا و به نقل از آرت نیوزپیپر، بعضی از این موزه ها و گالری های بازگشایی شده شهرهای چین نمایشگاهای جدیدی برای هفته جاری ترتیب داده اند.
در این بین «مركز هنرهای معاصر UCCA » واقع در پكن كه از بازگشایی در بیست و یكم «مارس» اطلاع داده هم نمایشگاه جدیدی ترتیب داده است.
«فیلیپ تیناری» مدیر این موسسه هنری بیان نمود: « ما موسسه خود در پكن را با برگزاری نمایشگاهی با عنوان «مدیتیشن در شرایط اضطراری» كه در رابطه با وضعیت بی سابقه كنونی است، بازگشایی می نماییم. تابحال هیچ یك از نمایشگاه های این موسسه لغو نشده است با این وجود بعضی از مهم ترین پروژه های برنامه ریزی شده ما به سال ۲۰۲۱ موكول شده است».
«مدیتیشن در شرایط اضطراری» كه اولین نمایشگاه جدید «مركز هنرهای معاصر UCCA » در سال ۲۰۲۰ خواهد بود تا ۳۰ آگست ادامه خواهد داشت و آثاری از ۳۰هنرمند چینی و دیگر كشورهای جهان را به نمایش خواهد گذاشت.
پیش از این بعضی از موزه ها و گالری های هنری كره جنوبی و ژاپن هم از فعالیت باردیگر اطلاع داده بودند. در كره جنوبی، موزه ملی هنرهای مدرن و معاصر (MMCA)تاریخ بازگشایی را بیست و سوم مارس و موزه هنرهای معاصر توكیو سی ویكم مارس اعلام نموده بودند.1399/01/30
16:26:07
5.0 / 5
3235
تگهای خبر: آثار , مد , موزه , نمایشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی