ژاله صامتی:

حاشیه ها زیرخاكی را زمین نزد

حاشیه ها زیرخاكی را زمین نزد به گزارش دست و هنر صامتی درباره حواشی اخیری كه برای سریال «زیر خاكی» بواسطه یكی از بازیگران پیش آمد، اظهار داشت: «خدا را شكر سریال پخش گردید. ما همه نگران بودیم. افراد از من جویا بودند كه سریال چه سرنوشتی خواهد داشت و من جوابی نداشتم. این كه به خاطر خطا، صحبت و یا رفتار یك فرد تمام افراد مورد مواخذه قرار بگیرند و زحمات یك عده زیر سوال برود خیلی مشكل و طاقت فرسا است.»


به گزارش دست و هنر به نقل از سیمافیلم، ژاله صامتی ـ بازیگر سریال «زیرخاکی» ـ درباره این حواشی و نگرانی های حاصل از آن اضافه کرد: جدای این که چقدر رفتار یا کردار فرد غلط است و چقدر درست اما در این موقعیت تر و خشک با هم می سوزند. حاصل ۲ سال تلاش افراد به خاطر یک رفتار سلیقه ای تحت تاثیر قرار می گیرد. خدا را شکر در این مساله درایت شد و سریال پخش گردید. از کامنت هایی که به من می رسد متوجه شدم مخاطب پیگیر پخش سریال بود. امیدوارم برای لحظاتی بیننده تلویزیون حالش خوب باشد.
او درباره حضورش در سریال و هم بازی بودن با بازیگران حرفه ای سینما اظهار داشت: کار با بازیگران حرفه ای بسیار جذاب است. بازیگران در این سطح، کارشان را بلدند و کار برایم لذت بخش بود. قبل تر با آقای حجازی فر هم بازی نبودم اما کار با ایشان برایم تجربه خوبی بود. با آقای جمشیدی قبل تر تئاتر و فیلم کار کرده بودم؛ زوایای بازی ایشان را می شناختم و بنا بر این به زبان مشترک در بازی رسیدیم.
این بازیگر درباره قسمت های پخش شده سریال اظهار داشت: تابحال سه قسمت از سریال پخش شده؛ از کامنت هایی که دارم خدا را شکر مخاطب کار را پسندیده و با سریال ارتباط برقرار کرده است. به نظرم در ادامه هم سریال می تواند مخاطب را با خود همراه کند برای اینکه کار بسیار جذاب و دوست داشتنی است.
وی درباره نقش خود توضیح داد: من پریچهر را بازی کردم و برای ایفای آن تمام تلاش و توانم را به کار بردم تا ببینیم مخاطب چه قضاوتی درباره آن خواهد داشت.
پخش سریال «زیرخاکی» به کارگردانی جلیل سامان از نخستین شب ماه مبارک رمضان از شبکه یک سیما شروع شده و از بازیگران آن می توان به ژاله صامتی، هادی حجازی فر، پژمان جمشیدی و گوهر خیراندیش اشاره نمود.
منبع:

1399/02/09
23:47:39
5.0 / 5
2525
تگهای خبر: بازی , بازیگر , سینما , فیلم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی