رئیس اتحادیه تولیدكنندگان و فروشندگان پوشاك تهران:

تكنولوژی های جدید به كمك فروشندگان كسب و كارهای هویت ساز آمده اند

تكنولوژی های جدید به كمك فروشندگان كسب و كارهای هویت ساز آمده اند به گزارش دست و هنر ابوالقاسم شیرازی اظهار داشت: با عنایت به شیوع كرونا و كاهش فروش محصولات پوشاك، بی گمان اتخاذ تصمیم فروش آنلاین و استفاده از تكنولوژی های جدید در حوزه عفاف و حجاب امری هوشمندانه است.به گزارش دست و هنر به نقل از مهر، ابوالقاسم شیرازی، رئیس صنف اتحادیه تولیدکنندگان و فروشندگان پوشاک تهران اظهار داشت: با عنایت به شیوع کرونا و کاهش فروش محصولات پوشاک، بی گمان اتخاذ تصمیم فروش آنلاین و استفاده از تکنولوژی های جدید در حوزه عفاف و حجاب امری هوشمندانه است.
ابوالقاسم شیرازی اضافه کرد: اتحادیه صنف پوشاک تهران با شناسایی تولیدکنندگان محصولات عفاف و حجاب و تشکیل کارگروهی پیرامون این مساله در روزهایی که به علت کمبود مواد اولیه این بزرگواران گرفتار مشکل شده بودند، تلاش بر کم کردن مشکل کمبود مواد اولیه همچون نخ و پارچه را داشت.
او افزود: اتحادیه پوشاک تهران مانند گذشته از حامیان فرهنگ سازی محصولات عفاف و حجاب برای نهادینه کردن ریشه های عفاف در میان اقشار مختلف جامعه حمایت می کند. فرهنگ سازی عفاف و حجاب برای این صنف از اهمیت زیادی برخوردار می باشد و حتی یک شماره از بولتن خبری خویش را به این مساله و تقدیر از تولیدکنندگان اختصاص دادیم.
این مسئول صنف اتحادیه تولیدکنندگان و فروشندگان پوشاک تهران اظهار نمود: با عنایت به خسارت های مالی که شرایط کنونی کشور (شیوع ویروس کرونا) بوجود آورده است، اتحادیه با اطلاع رسانی شروع به کار کردن این نمایشگاه از راه صفحات مجازی خود از دست اندرکاران و تولیدکنندگان مشاغل هویت ساز حمایت کرد.
ابوالقاسم شیرازی اظهار داشت: با عنایت به تجربیات انجمن تولیدکنندگان محصولات حجاب در سال های فعالیت، نمایشگاه سال جاری از تنوع خوبی در محصولات برای جذب مخاطب برخوردار می باشد.
او اضافه کرد: امیدوارم هموطنان با رفتن به سایت و خرید محصولات از تولیدکننده ها حمایت و اجناس را با قیمت مناسب تری دریافت نمایند و از سویی انجمن تولیدکنندگان محصولات حجاب بتواند گستره فروش محصولات عفاف و حجاب را در کشور و اقشار مختلف جامعه گسترش دهند.
رئیس صنف اتحادیه تولیدکنندگان و فروشندگان پوشاک تهران اظهار نمود: با عنایت به این مورد که ادامه روند شیوع کرونا غیرقابل پیشبینی است، در شرایط کنونی جامعه پیشنهاد اتحادیه نه تنها به تولیدکنندگان و فروشندگان محصولات عفاف و حجاب بلکه به صنف و صنعت پوشاک، تمرکز بر افزایش دانش تولید روز و استفاده از بازاریابی فروش آنلاین محصولات است.
او اضافه کرد: اتحادیه از نخستین روزهای شیوع کرونا در داخل کشور، با انجام مکاتبات گسترده با مسئولین ذیربط، تلاش کرده است از فشار بوجود آمده بر بستر تولید و فروش پوشاک بکاهد و دغدغه ها و پیشنهادات اهالی این صنف و صنعت را به مقامات مسئول منتقل کند و از اعضا حمایت کند.
شیرازی اظهار داشت: اتحادیه در سال ۹۸ با تشکیل کارگروه عفاف و حجاب به سرپرستی دکتر حسن پور رئیس بسیج اصناف، بازاریان، نمایندگان و اعضا انجمن تولیدکنندگان محصولات عفاف و حجاب و تعدادی از تولیدکنندگان این حوزه تلاش در گسترش فرهنگ عفاف و حجاب با تعامل نزدیک با تولیدکنندگان این محصولات بپردازد.

1399/03/14
21:47:00
5.0 / 5
2707
تگهای خبر: انجمن , خرید , فرهنگ , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی