معرفی كتاب كودك و نوجوان

هزار خطر در كنار شوالیه ها

هزار خطر در كنار شوالیه ها به گزارش دست و هنر مجموعه ۸ جلدی ۱۰۰۰ خطر یا خودت تصمیم می گیری داستانی با چند آخر با عناوین مختلف، تألیف میریام مارگراف و ترجمه معصومه پیرانی، توسط انتشارات قاصدك چاپ و انتشار یافته است.به گزارش دست و هنر به نقل از مهر، مجموعه ۸ جلدی «۱۰۰۰ خطر» یا خودت تصمیم می گیری داستانی با چند آخر با عناوین مختلف، تألیف میریام مارگراف و ترجمه معصومه پیرانی، اخیرا در خرداد ۹۹ توسط انتشارات قاصدک چاپ و انتشار یافته است.
در کنار شوالیه ها
اولین جلد از این مجموعه ۸ جلدی، با عنوان «در کنار شوالیه ها»، درباره پا گذاشتن در دنیای شوالیه هایی که هر یک با قصد و نیتی پا در قلعه فالکن اشتاین گذاشته اند تدبیر و تصمیم هایی سنجیده می طلبد. به جهت اینکه بتوانی بدون جلب توجه همه چیز را تحت نظر داشته باشی خودت را مشغول جارو زدن قلعه نشان می دهی که متوجه می شوی!
در این کتاب همه چیز به تو بستگی دارد! در دل ماجراها، شیرجه بزن و در هر صفحه معین کن که ماجرا چطور پیش برود. هر ماجرا را که به پایان بردی، باردیگر برگرد و حوادث دیگری را امتحان کن. تعداد ماجراهایی مهیجی که می توانی در دل آنها پیش بروی، فقط و فقط به تو بستگی دارد و اینکه تو چه تصمیمی می گیری!
اول اینجا را بخوان!
در اغلب کتاب ها، ماجراها برای دیگران پیش می آید اما در این کتاب خود تو در دل ماجراها قرار می گیری و همراه شوالیه هایی که وارد قلعه فالکن اشتاین شده اند، اتفاقاتی را تجربه می کنی! این کتاب را از اول تا آخر نباید خواند بلکه از صفحه اول شروع کن و به انتخاب خودت آنرا ادامه بده و به صفحه پایانی برس!
حالا آماده ای که با شوالیه هایی که برای مبارزه به قلعه فالکن اشتاین آمده اند همراه شوی؟
شوالیه ها را دنبال کن!
تو و کنتس یوهانا بالای برج قلعه فالکن اشتاین ایستاده اید. کنتس یوهانا می گوید نگاه کن به نظر می آید که قلعه محاصره شده، نگر نه؟ همسرش کنت کانو دو سال پیش به جنگ رفته و از آن به بعد دیگر کسی از او خبری ندارد. همه فکر می کنند که او مرده است. حالا برادر کنتس که قوی ترین لرد شارفن برگ است به او پیشنهاد کرده باردیگر ازدواج کند! بدین منظور مسابقه ای بزرگ ترتیب داده که برنده آن با کنتس ازدواج کند.
جاسوسان کنت کانو از طرفی خبر می آورند برن هارد برنده مسابقه شده است و می خواهد برای کنتس یوهانا ازدواج کند و به آدم هایش دستور داده که شما را بکشند!

1399/03/22
13:28:45
5.0 / 5
2264
تگهای خبر: كتاب , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی