شكلات تلخ تلویزیون برای كودكان كار

شكلات تلخ تلویزیون برای كودكان كار به گزارش دست و هنر «شكلات تلخ» با مبحث صدمه های اجتماعی و با محوریت كودكان كار و خیابان در فصل ابتدایی در گروه اجتماعی شبكه پنج سیما تولید می شود.


به گزارش دست و هنر به نقل از روابط عمومی شبکه پنج سیما، این برنامه مستند ـ گزارشی که با مبحث صدمه های اجتماعی به تهیه کنندگی و کارگردانی مجتبی احمدی تولید می شود، مقرر است در فصل اول به کودکان کار و خیابان و چالش زندگی آنها از منظری مختلف بپردازد.
مجتبی احمدی ـ تهیه کننده این برنامه تلویزیونی ـ درباره فضای برنامه می گوید: «شکلات تلخ» نگاهی مطالبه گر در حوزه ناهنجاری هایی که به صدمه ختم می شود دارد و قرار بر این است که جزیی تر از همیشه و با روایتی ملموس پرونده هایی با این محوریت را ورق بزند؛ بنابراین با برخی از جامعه شناسان، روانشناسان اجتماعی و کارشناسان سازمان بهزیستی و حتی نماینده پلیس در اتاق فکر برنامه همراه هستیم تا به لحاظ محتوایی و سوژه یابی گروه نویسنده و اتاق سردبیری ما را یاری کنند.
او افزود: تلاش داریم با «شکلات تلخ» به یک مشارکت اجتماعی در اتفاقات مختلف جامعه برسیم و ضمن نقد و بررسی وتحلیل چرایی هر صدمه به راهکار و مسیریابی در جهت حل و رفع و گره گشایی برسیم که حتما کار آسانی نیست.
احمدی افزود: «شکلات تلخ» ساختاری مستندگونه دارد اما از آنجائیکه گاهی از نمایش چهره ی افراد بایستی مراقبت و حفظ امانت داشته باشیم بدیهی است که سراغ بازیگران برویم که توسط آنها تنها به روایت قصه زندگی افراد مد نظر برسیم.
در این برنامه دکتر مهدی اسماعیل تبار، روانشناس فرهنگی و محمد جان نثاری، پیگیر سوژه ها خواهند بود و در واقع اجرای برنامه را برعهده دارند.
«شکلات تلخ» شنبه و سه شنبه ساعت ۱۳: ۳۰ و یکشنبه و چهارشنبه ساعت ۳۰ دقیقه صبح روی آنتن شبکه پنج سیما می رود.1399/03/23
19:34:51
5.0 / 5
2567
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی