اعلام اسامی برگزیدگان بخش عمومی نمایشگاه عروسك لبخند زمین

اعلام اسامی برگزیدگان بخش عمومی نمایشگاه عروسك لبخند زمین به گزارش دست و هنر هیأت داوران بخش عمومی نمایشگاه گروهی عروسك لبخند زمین، اسامی برگزیدگان این بخش را معرفی نمود.به گزارش دست و هنر به نقل از مهر، اعضای داوری بخش عمومی (شامل شرکت کنندگان کودک، نوجوان و بزرگسال) این نمایشگاه از میان ۱۷۰ عروسک رسیده از ۲۴ استان، اسامی ۱۰ نفر را بعنوان برگزیده و ۹ نفر را بعنوان شایسته ی تقدیر معرفی کردند.
ایلار شیخلو ۷ ساله از جلفا، نادیا محمودیان ۱۵ ساله از مهاباد، مهسا قزلسفلو ۱۲ ساله از گلستان، نفس باقرپور ۶ ساله از تهران، مهبد قزلسفلو ۸ ساله از گلستان، کیمیا اسماعیلی ۱۱ ساله از کرمان، مارال صیادچی ۲۲ ساله از گلستان، فاطمه حسین زاده ۱۰ ساله، نیایش نوربیگی ۹ ساله و یاسین شریعتی ۶ ساله هر دو از تهران، برگزیدگان بخش عمومی این نمایشگاه هستند.
همچنین مریم فهیم پور از اهواز، لطیف انصاف از گلستان، بتول هوازاده، مائده صابری و هلیا نوروزی هر سه از اصفهان، مهران مهرپاک از مهاباد، محراب عبدالله زاده از آذربایجان غربی، حسنا کُر از گلستان و اوینا علی اصغری از گلستان شایسته ی تقدیر بخش عمومی نمایشگاه عروسک «لبخند زمین» شناخته شدند.

استان های گلستان، آذربایجان غربی، تهران، اصفهان، آبادان و فارس به ترتیب بیشترین آثار را برای دبیرخانه این نمایشگاه ارسال کردند.
لیلا کفاش زاده، آزاده بیات، مژده دانش پژوه، ساغر لطفی نژاد و نیلوفر جلیلوند داوران بخش تخصصی و عمومی نمایشگاه گروهی عروسک «لبخند زمین» را می سازند.
بر همین اساس، لوح قدردانی و یادبود از حامیان این نمایشگاه هم به برگزیدگان بخش عمومی تعلق می گیرد.
اسامی برگزیدگان بخش تخصصی شامل طراحان، سازندگان و تولیدکنندگان عروسک هم پیش تر اعلام شده بود.

این نمایشگاه با حمایت شورای نظارت بر اسباب بازی و مشارکت مرکز سرگرمی های سازنده و بازی های کامپیوتری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، استودیو عروسک، پژوهشگاه صنایع دستی و گردشگری و کرسی سلامت اجتماعی یونسکو، بعد از آخر شیوع بیماری کرونا و عادی شدن شرایط جامعه برگزار می شود.
اسامی پذیرفته شدگان بخش عمومی نمایشگاه گروهی عروسک «لبخند زمین» در سایت کانون به نشانی kanoonnews.ir قابل دسترسی است.

1399/04/01
23:53:00
5.0 / 5
2505
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی