اعلام اسامی فینالیست های مسابقه اسرا

اعلام اسامی فینالیست های مسابقه اسرا به گزارش دست و هنر نفرات راه یافته به فینال نهمین دوره مسابقه تلویزیونی اسرا اعلام گردید كه بر مبنای آن در هر رشته ۱۲ نفر به فینال این رقابت راه یافته اند.


به گزارش دست و هنر به نقل از ایسنا، اسامی فینالیست های نهمین دوره مسابقه تلویزیونی اسرا اعلام گردید که برمبنای آن ۴۵ نفر در سه رشته و شش گروه(سبک عبدالباسط بالای ۱۶ و زیر ۱۶ سال، سبک منشاوی بالای ۱۶ و زیر ۱۶ سال و مصطفی اسماعیل بالای ۱۶ و زیر ۱۶ سال) موفق به راه یابی به فینال مسابقات شده اند.
سیدوحید مرتضوی، تهیه کننده و مجری نهمین دوره مسابقه تلویزیونی اسرا با اشاره به اینکه سعی شده است تا در هر گروه شش نفر به فینال مسابقات راه پیدا کند، اظهار داشت: اهتمام کرده ایم تا تناسب شش نفر در هر گروه (زیر ۱۶ و بالای ۱۶ سال) رعایت شود اما در بعضی رشته ها همچون رشته عبدالباسط باتوجه به خاصیت خاص این سبک این تناسب رعایت نشده و در بخش زیر ۱۶ سال ۱۰ نفر و در بخش بالای ۱۶ سال تنها دو نفر موفق به راهیابی به فینال مسابقات شده اند.
مرتضوی همین طور به استفاده از فرصت کارت طلایی در این مسابقه برای نخستین بار اشاره نمود و اضافه کرد: در این دوره همین طور تعداد ۹ نفر از شرکت کنندگان(در هر رشته سه نفر) با بهره گیری از کارت طلایی داوران به فینال راه پیدا کرده اند تا به رقابت با دیگر فینالیست ها بپردازند. فرصت کارت طلایی به افرادی که از دید داوران استعداد تلقی شده اند اهدا شده است.
در نهمین دوره مسابقه تلویزیونی اسرا ۱۰۰۰ نفر فایل های صوتی خودرا ارسال کردند، از بین این افراد و بعد از ارزیابی اولیه ۳۸۰ نفر بعنوان افراد منتخب به مرحله حضوری راه پیدا کردند و در نهایت نیز از بین این افراد ۴۵ نفر به فینال راه پیدا کرده اند. زمان برگزاری فینال این مسابقات طی روزهای آینده اعلام می شود. اسامی فینالیست های رشته های مختلف به شرح زیر است.
رشته مصطفی اسماعیل بالای ۱۶ سال
مهدی عبدلی از البرز
محمدرضا گرجی از البرز
محمدحسین الماسی از کرمانشاه
عرفان کلته از بندرترکمن
امیرحسین فلاحی از گرگان
رشته مصطفی اسماعیل زیر ۱۶ سال
هادی نقوی از اصفهان
محمدمتین حسنی از تهران
نورالمهدی دوستی از ایلام
محمد سلمانی از تبریز
سیدعلی علوی از سبزوار
محمدمهدی بهاری از قزوین
مبین نصیری از آذربایجان غربی
رشته منشاوی بالای ۱۶ سال
مهدی کردلو از زنجان
علیرضا خالقی از اصفهان
علیرضا روزبهانی از تهران
امیرحسین پاک منش از گیلان
ماهان کاظمی از آذربایجان شرقی
علی اعظمی از کرمانشاه
رشته منشاوی زیر ۱۶ سال
محمدمهدی دیوانی از تهران
محمدمهدی طالبیان از قم
امیرحسین جعفرزاده از البرز
مهدیار گودرزی از البرز
احمد عبیاوی از خوزستان
حسین سواری از اهواز
رشته عبدالباسط بالای ۱۶ سال
مجید ملک پور آرانی از آران و بیدگل
رضا ابراهیمی از هرمزگان
رشته عبدالباسط زیر ۱۶ سال
سیدامیرعلی ناصری از البرز
امیرحسین محبی از لرستان
محمدرضا حاتمی از تهران
امیرحسین لندرانی از تهران
معین رضا شمسکی از مشهد
امیرحسین باقری از البرز
علی اصغر علیپور از مشهد
امیرحسین پیوندی از مشهد
محمدعلی پورباقری از مشهد
حسین ملک زاده از بوشهر
فینالیست های با بهره گیری از کارت طلایی
رشته عبدالباسط
علیرضا حاجی زاده از آذربایجان شرقی
اسماعیل نژاد از آذربایجان شرقی
حسین ایزدی از قم
رشته منشاوی
پرهام نقدی لو از تهران
محمد قسم زاده از البرز
مهدی پورقنبر از آذربایجان غربی
رشته مصطفی اسماعیل
امیرمحمد میرابی از مازندران
امیرمحمد میر از یزد
سیدامیر نوابی از اصفهان



1399/04/06
13:39:33
5.0 / 5
1909
تگهای خبر: شركت , لباس , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی