در سال جهش تولید صورت گرفت

تعرفه های شورای نظارت بر اسباب بازی ثابت می ماند

تعرفه های شورای نظارت بر اسباب بازی ثابت می ماند به گزارش دست و هنر شورای نظارت بر اسباب بازی اعلام نمود در سال ۹۹ هیچ افزایشی در تعرفه های خدمات خود اعمال نكرده است و این نرخ تا آخر شهریور هم ثابت می ماند.به گزارش دست و هنر به نقل از مهر، این اقدام با عنایت به نام گذاری سال ۹۹ بعنوان سال «جهش تولید» و در جهت تحقق رهنمودهای مقام معظم رهبری و سیاست های حمایتی دولت از فعالان حوزه اسباب بازی صورت می گیرد.
در این زمینه هر نوع تغییر در تعرفه خدمات در آینده از جانب «شورای نظارت بر ساخت، طراحی، واردات و توزیع اسباب بازی» اطلاع رسانی خواهد شد.
شورای نظارت بر اسباب بازی دراین زمینه از تمامی طراحان و تولیدکنندگان درخواست کرده است برای دریافت گواهی ثبت، مجوز تولید و هولوگرام اسباب بازی های تولیدی خود به دبیرخانه این شورا در تهران مجتمع شهرک غرب کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، خیابان شهید حسن سیف رجوع کنند.
شورای نظارت بر اسباب بازی با مصوبه شورایعالی انقلاب فرهنگی در سال ۱۳۷۷ تشکیل شد تا ساماندهی صنعت اسباب بازی را در کشور از راه حمایت، هدایت و نظارت بر طراحی، ساخت، واردات و توزیع اسباب بازی کودکان برعهده بگیرد.


منبع:

1399/04/15
11:41:59
5.0 / 5
2141
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی