محمدعلی بهمنی عنوان كرد

لزوم پشتیبانی از ترانه های خوب

لزوم پشتیبانی از ترانه های خوب دست و هنر: در دیدار مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشكسوت با محمد علی بهمنی، این شاعر بر لزوم پشتیبانی از ترانه های خوب تاكید نمود.


به گزارش دست و هنر به نقل از روابط عمومی موسسه هنرمندان پیشکسوت، سیدمحمد طباطبائی حسینی در ادامه طرح «ساعت سعد؛ دیدار با پیشکسوتان هنر» به دیدار محمد علی بهمنی، شاعر و ترانه سرای پیشکسوت رفت.
طباطبائی در این دیدار اظهار داشت: وقتی از ترانه خوب حرف می زنیم یاد ترانه هایی می افتیم که بسیاری از آنها به نام محمدعلی بهمنی ثبت شده است. متاسفانه وضعیت ترانه در روزگار ما چندان مناسب و از نظر کیفی قابل قبول نیست و کمتر ترانه ای را می شنویم که از نظر معنایی به جان بنشیند.

او سپس اظهار داشت: چند سالی است که در تک قطعه ها یا آلبوم ها کمتر از ترانه سرایان پیشکسوت و شاخص اثری می شنویم و این خبر خوبی نیست. دراین زمینه موسسه هنرمندان پیشکسوت اعلام آمادگی می کند تا از فعالیت ترانه سرایان پیشکسوت حمایت کند. ما از تولید شعر و ترانه توسط پیشکسوتان جهت استفاده در آثار موسیقایی حمایت می‎کنیم و دراین زمینه موسسه هنرمندان پیشکسوت آماده همکاری است.
مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت در این دیدار همین طور با اشاره به برخی از ترانه های محمدعلی بهمنی، آنها را در ذهن و خاطره مردم جاودان خواند و اظهار داشت: شما از هر نسلی که سراغ بگیرید به احتمال زیاد ترانه های آقای بهمنی و دیگر ترانه سرایان پیشکسوت را شنیده اند و در ذهن دارند و این نشانه قوت ترانه هایی است که توسط شاعران پیشکسوت سروده شده است.

همین طور در این دیدار محمدعلی بهمنی - شاعر و ترانه سرای پیشکسوت - بر لزوم پشتیبانی از ترانه های خوب اصرار کرد.

در این دیدار علیرضا بهرامی - شاعر و دبیر جشنواره ملی شعر دانشجویی - و پدرام نظری - مدیر روابط عمومی موسسه هنرمندان پیشکسوت - نیز حضور داشتند.

مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت به صورت مستمر در چارچوب طرح ساعت سعد به دیدار هنرمندان پیشکسوت می رود.
منبع:

1399/05/26
14:26:51
5.0 / 5
1776
تگهای خبر: آثار , جشن , جشنواره , دانشجو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی