انتشار كانون ارزیابی و توسعه منابع انسانی

انتشار كانون ارزیابی و توسعه منابع انسانی به گزارش دست و هنر كتاب «كانون ارزیابی و توسعه منابع انسانی؛ با تمركز و نگاه ویژه به ارزیابی و توسعه شایستگی های مدیران» تالیف تیمور مرجانی و محمدرضا عباسی منتشر گردید.


به گزارش دست و هنر به نقل از ایسنا، این کتاب در ۳۴۰ صفحه و با قیمت ۶۵هزار تومان توسط انتشارات جهاد دانشگاهی انتشار یافته است.
در معرفی کتاب «کانون ارزیابی و توسعه منابع انسانی» عنوان شده است: در این کتاب سعی شده به مبانی، اصول و روش های علمی و طراحی، اجرا، مدیریت و استقرار کانون های ارزیابی در سازمان ها به صورت کاربردی و با تاکید بر تجارب مولفان پرداخته شود.
در سال های اخیر توجه به منابع انسانی بعنوان سرمایه بی بدیل سازمانی به نحوه قابل ملاحظه ای افزایش یافته است. این توجه ناشی از آن است که سازمان های امروز بیشتر از هر زمان دیگر به «مدیران و کارکنان شایسته» نیاز دارند. در همین راستا، ارزیابی و توسعه شایستگی منابع انسانی بخصوص شایستگی های مدیران سازمان ها، بعنوان کلیدی ترین سرمایه انسانی از اهمیت ویژه ای برخوردار شده است. بنابراین، طراحی، استقرار و اجرای نظام مناسب ارزیابی و ارتقای شایستگی های سرمایه انسانی با دیدگاه سنجش، اصلاح و بهبود مستمر در سطوح مختلف سازمانی لزوم یافته است.
این کتاب پنجره ای است برای نیل به آرمان و نیاز حیاتی سازمان ها و شرکت های مختلف برای طراحی و اجرای کانون های ارزیابی و توسعه؛ همینطور علاوه بر بیان چیستی، چرایی و چگونگی اجرای موفقیت آمیز کانون های ارزیابی، به توصیف مولفه ها، شاخص ها و روش های ارزیابی شایستگی های شغلی مدیران و کارکنان از منظر علمی و عملی پرداخته است تا بتواند راهنمای مناسبی برای بازیگران و ذی نفعان کانون های ارزیابی و توسعه شایستگی باشد.
علاقه مندان برای تهیه این اثر می توانند به فروشگاه سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی به آدرس تهران - خیابان انقلاب –خیابان فخررازی – تقاطع ژاندارمری – ساختمان منشور دانش- طبقه همکف-پلاک ۶ رجوع کنند و یا با شماره تلفن ۰۲۱۶۶۴۸۷۶۲۵ تماس بگیرند.1399/06/02
20:24:57
5.0 / 5
1606
تگهای خبر: بازی , بازیگر , دانشگاه , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی