فراخوان كتاب های تصویرگری شده كودك و نوجوان

فراخوان كتاب های تصویرگری شده كودك و نوجوان نهمین دوسالانه تصویرگری پرتغال، در سال ۲۰۲۱ با روشی متفاوت برگزار می گردد.به گزارش دست و هنر به نقل از مهر، نهمین دوسالانه تصویرگری پرتغال، در سال ۲۰۲۱ با روشی متفاوت برگزار می گردد. در این دوره از برترین کارشناسان متخصص تصویرگری در سرتاسر جهان دعوت شده است تا با عنوان برگزیده با این نمایشگاه همکاری کنند. هرکدام از برگزیننده ها ۵ تا ۱۰ کتاب تصویرگری شده ی منتشرشده در دو سال قبل (از دیماه ۱۳۹۷) را که از نظر آنها بهترین هستند معرفی می کنند. اسامی برگزیننده ها در سایت نمایشگاه اعلام خواهد شد، اما اسامی کتابهای منتخب آنها اعلام نخواهد شد.
از میان کتابهای معرفی شده ی کلیه برگزیننده ها، پنج داور بین المللی نمایشگاه ۵۰ تصویرگر را انتخاب خواهند کرد که همگی در کاتالوگ نمایشگاه معرفی خواهند شد. برنده مسابقه و دریافت کنندگان لوح های تقدیر نمایشگاه از میان همین ۵۰ تصویرگر برگزیده خواهند شد.
در زمان برگزاری نمایشگاه، سه تصویر از هر کتاب تصویرگری شده ی برگزیده به نمایش درخواهد آمد و نسخه های کتاب ها هم در نمایشگاه در معرض قضاوت بازدیدکنندگان قرار خواهد داشت.
یکی از برگزیننده های نمایشگاه ۲۰۲۱، فریده خلعت بری مدیر انتشارات شباویز است، که ۵ تا ۱۰ کتاب تصویرگری شده ی برتر ایران را به نمایشگاه خواهد فرستاد.
از کلیه ی ناشران و تصویرگران دعوت می شود، در صورتیکه مایل به شرکت در این دوسالانه ی معتبر هستند و کتاب های تصویرگری شده ی زیبایی از دیماه ۱۳۹۷ تا امروز منتشر نموده اند، یک جلد از کتاب مورد نظر خویش را به انتشارات شباویز بفرستند. در ارسال نسخه ی کتاب باید توجه گردد که دست کم سه نسخه از کتاب موجود باشد و تصاویر کتاب هم در اختیار شرکت کننده قرار داشته باشد، تا در زمان مقتضی به پرتغال ارسال شود. آخرین فرصت ارسال آثار، روز پنج شنبه ۱۰ مهر ماه ۱۳۹۹ است.


منبع:

1399/07/03
12:46:05
5.0 / 5
1550
تگهای خبر: آثار , زیبایی , شركت , كتاب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی