یكی از پزشكان معالج شجریان:

خبر حقیقت ندارد

خبر حقیقت ندارد دكتر حسن عباسی ـ یكی از پزشكان معالج محمدرضا شجریان ـ با اشاره به اینكه هم اینك در بخش مراقبت های ویژه بالای سر این هنرمند است، تصریح كرد كه خبرهای منتشرشده درباره به كما رفتن و درگذشت او را تایید نمی نماید.


با بیان خبر بستری شدن باردیگر محمدرضا شجریان و اطلاعیه بیمارستان جم که از مردم تقاضا شده بود برای بهبودی این هنرمند، دعا کنند در چند ساعت گذشته خبرهایی در خصوص به کما رفتن و درگذشت استاد آواز ایران انتشار یافته بود که خبرنگار ایسنا در تماس هایی در چند دقیقه پیش با حسن عباسی عضو تیم معالج وی صحت و سقم این خبرها را جویا شد.
دکتر حسن عباسی در گفت وگویی با ایسنا با نادرست خواندن این خبرها تاکید کرد، استاد آواز ایران با وجود شرایط بحرانی وضعیت جسمانی، در کما نیست.
عضو تیم پزشکان معالج استاد آواز ایران در توضیح این مطلب اظهار داشت: شاید زمانی که شب گذشته یکی از همکاران، ایشان را ویزیت کرده اند، استاد به دلیل استفاده ی داروهای آرامبخش در خواب بوده اند. ولی ایشان هم اکنون در کما نیستند.
این پزشک همینطور دیگر موارد جسمانی عنوان شده درباره محمدرضا شجریان همچون کاهش فشار خون و عفونت شدید در ناحیه بدن و کیسه صفرا، بستری بودن در بخش ICU، افت شدید پلاکت خون و سطح هوشیاری ۵ را تأیید کرد.
خبرنگار ایسنا دقایقی پیش هم بار دیگر با دکتر عباسی تماس گرفت که وی اتفاق جدید در این حوزه را تایید نکرد.
محمدرضا شجریان که سوم شهریور ماه بعد از گذراندن حدود ۱۰ روز بستری شدن در بیمارستان جم، به منزل منتقل شده بود، عصر یکشنبه (۱۳ مهر ماه) بار دیگر به علت شرایط عمومی ناپایدار در بیمارستان بستری شد.
منبع:

1399/07/15
12:15:08
1629
5.0 / 5
تگهای خبر: مد , هنر , هنرمند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی