تحلیل چرایی توهین به پیامبر (ص) در رادیو

تحلیل چرایی توهین به پیامبر (ص) در رادیو به گزارش دست و هنر رادیو وحدت در برنامه «عصر وحدت» به چرایی جریان توهین به حضرت محمد (ص)، پیامبر عظیم الشان اسلام می پردازد.


به گزارش دست و هنر به نقل از ایسنا، دور دوم توهین به ساحت پیامبر مکرم اسلام (ص) و مقدسات اسلامی در اروپا آغازشده و مجله «شارلی ابدو» که به هیچ آیینی احترام نمی گذارد، علاوه بر اهانت به اسلام، در قالب بخشی از پازل بزرگ اسلام ستیزی جبهه استکبار عمل می کند.
در همین راستا رادیو وحدت توهین این نشریه فرانسوی به ساحت پیامبر گرامی اسلام (ص) را در چارچوب آیتم «تحلیل دشمن مشترک» تحلیل می کند.
برنامه «عصر وحدت» در بخش «تحلیل دشمن مشترک» با حضور کارشناس سیاسی، به مبحث توهین به قرآن و پیامبر اکرم (ص) توسط نشریه «شارلی ابدو» می پردازد و در چارچوب گزارش مردمی، واکنش مسلمانان کشورهای دیگر مانند سوریه، ترکیه، امریکا، لبنان، یمن، عربستان سعودی را در این حوزه پخش می کند.
همینطور معرفی شهدا و جانبازان اهل تسنن و بررسی نقش علمای شیعه و سنی در پیشگیری از تفرقه و ابعاد انسجام وحدت و توطئه دشمنان برای ایجاد تفرقه بین مسلمانان بعنوان یکی از اهداف اصلی برنامه «عصر وحدت» مطرح است.
برادری و همدلی شیعیان و اهل سنت، معرفی الگوهای افراد شاخص در حوزه تقریب و وحدت شیعه و سنی، بیان نقاط اشتراک در آداب و رسوم اهل سنت و شیعه از محورهای محتوایی برنامه « عصر وحدت » است که در بخش های عالمان شیعه و سنی، روایت خدمت در استان های حادثه دیده سنی نشین، شرح حدیث تقریب، تحلیل دشمن مشترک، سیره بزرگان تقریب، خاطرات دفاع مقدس، معرفی کتاب و تجارب تقریبی به آن توجه می شود.
برنامه « عصر وحدت» از ساعت ۱۸ روی موج اف ام ردیف ۹۵.۵ مگاهرتز قابل دریافت است.
منبع:

1399/08/08
15:36:09
1108
5.0 / 5
تگهای خبر: كتاب , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی