رادیو برای ناشنوایان هم شنیدنی می شود!

رادیو برای ناشنوایان هم شنیدنی می شود! شبكه رادیویی تهران تدابیری اتخاذ نموده تا ناشنوایان هم بتوانند از برنامه های این شبكه بخصوص موضوعات مهم پزشكی بهره مند شوند.


به گزارش دست و هنر به نقل از روابط عمومی رادیو تهران، اعظم ابراهیمی یکی از تهیه کننده های برنامه «تهران کلینیک» ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: شبکه رادیویی تهران در برنامه «تهران کلینیک» که در زمینه های پزشکی، بهداشت و سلامت، روانپزشکی و... روی آنتن می رود، شرایطی فراهم آورده تا ناشنوایان هم بتوانند از برنامه های رادیو بخصوص در شرایط کنونی که اطلاع رسانی درباره ویروس کرونا و سفارش ها جهت رعایت پروتکل های بهداشتی از اهمیت خاصی برخوردار است، بهره مند شوند.
وی خاطرنشان کرد: این ویژه برنامه که امروز ـ ۱۸ آبان ماه ـ با حضور مترجم ناشنوایان خانم رحمانی تقدیم حضور ناشنوایان و کم شنوایان خواهد شد با مبحث چربی خون و رابطه آن با بیماری های قلبی و عروقی است، دکتر لایق متخصص قلب و عروق از ساعت ۱۰ با برنامه تهران کلینیک ما را همراهی می کنند.
شبکه رادیویی تهران به مناسبت روز جهانی ناشنوایان، امکان استفاده ناشنوایان از رادیو را فراهم آورده بود، به علت استقبال بر آن شده تا در بعضی از برنامه های ویژه از مترجم ناشنوایان استفاده گردد. این گروه تنها قشری هستند که نمی توانند استفاده کافی و وافر را از برنامه ها داشته باشند با عنایت به این که خیلی از مسائل و نکات بهداشتی که در مورد ویروس کرونا گفته می شود را نمی توانند بشنوند.
برنامه «تهران کلینیک» شبکه رادیویی تهران سال هاست که هر روز در زمینه های پزشکی، بهداشت و سلامت، روانپزشکی و... روی آنتن می رود و با عنایت به این که ماه هاست، دغدغه همه افراد ویروس کرونا و مباحث در رابطه با این بیماری است، برنامه تهران کلینیک هر روز به صورت مستقیم در ارتباط با مسؤلان پیگیر مطالبات مردمی، خبرهای روز حوزه سلامت و تازه های پزشکی درباره ویروس کروناست و ضمن اطلاع رسانی اخبار و رویدادهای این بیماری به تجزیه و تحلیل آنها می پردازد و آخرین و به روزترین اطلاعات و اخبار را به سمع مخاطبان می رساند.
روی موج اف. ام ردیف ۹۴ مگاهرتز یا موج ای. ام ردیف ۱۳۳۲ کیلوهرتز شنونده برنامه های رادیو تهران باشید.
منبع:

1399/08/18
13:56:04
5.0 / 5
1382
تگهای خبر: سلامت , متخصص
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی