برای مدت سه سال؛

امضای تفاهم نامه همكاری بین دو گروه تولیدی اسباب بازی

امضای تفاهم نامه همكاری بین دو گروه تولیدی اسباب بازی دست و هنر: تفاهم نامه همكاری بین گروه تولیدی اسباب بازی وابسته به مؤسسه فرهنگی هنری آینده پژوهان مدیریت ارتباطات به امضا رسید.به گزارش دست و هنر به نقل از مهر، تفاهم نامه و قرارداد همکاری دوجانبه در عرصه تولید و توزیع محصولات فرهنگی بین گروه تولیدی اسباب بازی بازی تا و گروه مداد آبی وابسته به مؤسسه فرهنگی هنری آینده پژوهان مدیریت ارتباطات به امضا رسید.
براساس این تفاهم نامه دو شرکت تولید و پخشش اسباب بازی متعهد شده در مدت زمان اجرای این همکاری که سه سال به طول خواهد انجامید، نسبت به تسهیل فروش محصولات فعلی، محصولات جدید، برگزاری رویدادها و احیای برخی ظرفیت های موجود اقدام نماید. همین طور پخش مداد آبی نیز متعهد است ضمن معرفی محصولات شرکت اسباب بازی با بهره گیری از تمام ظرفیت های خود به توسعه بازار محصولات این شرکت بپردازد.
این تفاهم نامه به امضای محسن رجبی تولیدکننده اسباب بازی و بهنام تقی پور، مدیرعامل مؤسسه آینده پژوهان مدیریت ارتباطات رسید.
گروه تولیدی بازی تا، با ۱۲ سال فعالیت تا حالا نسبت به طراحی و تولید ۱۲۰ محصول در حوزه بازی های فکری، ابزار آموزشی و سرگرمی ویژه کودکان و نوجوانان اقدام نموده است. بازی تا با شعار «اسباب بازی های شیک برای کودکان باهوش» فعالیت می کند.
پخش مدادآبی، هم بعنوان مرکز تخصصی پخش کتاب و بازی های فکری حوزه کودک و نوجوان از اوایل دهه ۹۰ بعنوان یکی از بخش های مؤسسه فرهنگی هنری آینده پژوهان مدیریت ارتباطات فعالیت خودرا شروع کرد.


منبع:

1399/08/21
22:34:11
5.0 / 5
955
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی