از سوی انتشارات سروش

كتاب سینما: معماری در حركت به چاپ سوم رسید

كتاب سینما: معماری در حركت به چاپ سوم رسید دست و هنر: چاپ سوم كتاب سینما: معماری در حركت تألیف مهدی رحیمیان منتشر و روانه بازار نشر شد.به گزارش دست و هنر به نقل از مهر، در کتاب «سینما: معماری در حرکت» بنیادهای فکری و تجربی طرح موضوعی و تطبیقی سینما و معماری مستلزم استدلالاتی است که جز بوسیله شناخت همه عناصر این هر دو و تکیه بر وجوه اشتراک آنها ممکن نیست. مباحث این کتاب برمبنای همین دیدگاه و متکی بر جنبه های نظری و زیباشناختی سینماست و مؤلف کوشیده است که به زبان این دو هنر در ارتباط آنها با استفاده کننده (تماشاگر سینما و معماری) نزدیک شود و در راه دستیابی به هدف انطباق این هنرها از نظر تجربه فضا زمانی، بیشتر در فیلم به دنبال معماری باشد. مثال ها و تصاویر کتاب فاصله بین نظر صرف و استدلال قابل تأمل را کاهش داده است. این اولین کتاب در زبان فارسی است که در مطالعه ای تطبیقی معماری و سینما را وا می کاود و چهارچوب های چنین تحقیقی را بنا می کند.
چاپ سوم این اثر در ۲۶۳ صفحه‌ی وزیری، شمارگان ۵۰۰ نسخه و با قیمت ۴۰.۰۰۰ تومان توسط انتشارات سروش در اختیار علاقمندان به مباحث این حوزه قرار گرفته است.
علاقه مندان برای تهیه این کتاب می توانند بوسیله فروشگاه با شماره‌ی ۸۸۳۱۰۶۱۰ و یا فروشگاه اینترنتی با شماره‌ی ۶۶۴۱۵۴۰۱ تماس بگیرند.


منبع:

1399/08/23
13:11:58
1389
5.0 / 5
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی