انتشار رمان گرافیكی تخت جاویدان

انتشار رمان گرافیكی تخت جاویدان رمان گرافیكی «تخت جاویدان» با برداشتی آزاد از قصه به آتش كشیده شدن «تخت جمشید» توسط اسكندر مقدونی به بازگویی وقایع تاریخی می پردازد.


به گزارش دست و هنر به نقل از ایسنا در معرفی انتشارات هورخش از این رمان آمده است: «تخت جاویدان» روایتی از سرگذشت اسکندر مقدونی، بعد از به آتش کشیدن تخت جمشید و آخرین تلاش هایش برای دست یابی به حیات جاودان است. در این رمان گرافیکی مخاطب شاهد داستانی خیالی از رویارویی اسکندر با کابوس هایش است، کابوس هایی که پس از به آتش کشیدن «تخت جمشید» بر او چیره شده اند و او به دنبال راه نجاتی است که هم به حیات جاودان نائل شود و هم کابوس هایش را پشت سر بگذارد. نویسنده و تصویرگران تلاش نموده اند تا ضمن بازگویی ماجرای به آتش کشیده شدن «تخت جمشید»، به تاریخچه این بنای قدیمی و مهم بپردازند و بعضی از حقایق تاریخی را بازگویی کنند.
در خلاصه داستان رمان گرافیکی «تخت جاویدان» آمده است که «اسکندر به دنبال فتح ایران و تخت جمشید، به دنبال یافتن آب حیات است. او با اعتماد به دختر داریوش سوم، رکسانا که حالا اسیر اوست برای دست یافتن به حوضچه آب که در دالان های کاخ هدیش پنهان شده است راهی خرابه های باقی مانده از آن می شود، اما ماجرا آن طور که انتظار داشته است پیش نمی رود...»
آیدا نوشالی، نویسندگی، کیاوش پارسا، طراحی جلد، ملیحه بیدکی فلیان، لرتینگ و کیا طاهری، ویراستاری این رمان گرافیکی را بر عهده داشته اند.

علاقه مندان می توانند نسخه آنلاین این رمان گرافیکی را در قطع کمیک و ۵۰ صفحه با قیمت ۱۲ هزار تومان تهیه کنند و نسخه فیزیکی این رمان گرافیکی تنها بوسیله انتشارات هورخش قابل سفارش است.1399/09/01
14:49:30
5.0 / 5
1044
تگهای خبر: طراحی , گرافیك , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی