شفاپور در واكنش به گزارش مهر؛

جشنواره های مدولباس با بودجه كم اما كاربردی برگزار می گردند

جشنواره های مدولباس با بودجه كم اما كاربردی برگزار می گردند به گزارش دست و هنر دبیر كارگروه مدولباس كشور می گوید، برگزاری جشنواره ها با بودجه كم بسیار كوچك و دوستانه برگزار می گردد اما كاملاً كاربردی است.به گزارش دست و هنر به نقل از مهر، چندی قبل گزارشی با عنوان «برگزار کردن جشنواره؛ بیلان کاری برای مسؤلان، بی کارکرد برای فرهنگ» از خبرنگار مهر منتشر گردید که سیده مرضیه شفاپور دبیر کارگروه مد و لباس کشور واکنشی نسبت به این گزارش نشان داد و به خبرنگار مهر اظهار داشت: ما با عنایت به بودجه کم این جشنواره ها را برگزار می نماییم و طبق استانداردهایی که کارگروه بعنوان قانون برای من مشخص کرده است همان راه را می روم. حتی جشنواره هایی که برگزار می گردد بسیار کوچک و دوستانه اما کاملاً کاربردی است.
وی اضافه کرد: در همان جشنواره لباس عاشورایی یک تا دو طرح به «طرح ملی» رسید، همینطور در زمینه عفاف و حجاب هم یک طرح عنوان شد و مورد استقبال مسؤلان و مدیران قرار گرفت.
دبیر کارگروه مد و لباس کشور اظهار نمود: حتی برای جشنواره مد و لباس کودک و نوجوان هم از بودجه بسیار کمی استفاده شده است که اگر از بودجه بگویم همه انگشت به دهان خواهند ماند. بالاخره من هم جز مردم هستم و علاقه دارم که فعالیت هایم در جهت بهبودی وضع موجود برای آنان باشد. حتی اگر من در این پست هم نباشم خیلی ها خواهند دید که چه فعالیتهای زیرساختی انجام داده ام.
شفاپور اظهار داشت: من تلاش کردم آثار طراحانی که در این عرصه فعال می باشند را در کمیسیون فرهنگی ببرم و از آن دفاع کنم و مسؤلان هم مجاب می شوند که این طرح ها قابلیت رواج پیدا کردن در جامعه را دارد تمام این مسائل حاکی از فعالیت ها و تلاش هایی است که در راه مد و لباس کشور دارد، انجام می شود.


منبع:

1399/09/11
13:38:23
5.0 / 5
759
تگهای خبر: آثار , جشن , جشنواره , فرهنگ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی