با حكم فاضل نظری

محسن حموله دبیر ششمین جشنواره ملی اسباب بازی شد

محسن حموله دبیر ششمین جشنواره ملی اسباب بازی شد مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با صدور حکمی محسن حموله را بعنوان دبیر ششمین جشنواره ملی اسباب بازی منصوب نمود.


به گزارش دست و هنر به نقل از مهر، فاضل نظری این انتصاب را به پیشنهاد معاون تولید کانون انجام داده و در این حکم ابراز امیدواری کرده است در سال جهش تولید و در ششمین دوره این جشنواره، گام های مؤثری در امتداد توسعه کمی و کیفی صنعت اسباب بازی برداشته شود. در همین حال باتوجه به شرایط فعلی همه گیری ویروس کرونا و برگزاری مجازی این رویداد فرهنگی؛ تحقق اهداف والای جشنواره از رهگذر کمک به سازماندهی صنعت اسباب بازی، توسعه و ترویج کاربردها و کارکردهای بازی و اسباب بازی و تقویت ارتباط میان طراحان، تولیدکنندگان و سرمایه گذاران حوزه اسباب بازی از مواردی است که مدیرعامل کانون در این حکم بر آن تاکید کرده است.
محسن حموله مدیرکل سرگرمی های سازنده و بازی های کامپیوتری کانون است و در سال ۱۳۹۷ و ۱۳۹۸ نیز دبیری چهارمین و پنجمین دوره این جشنواره را بر عهده داشته است. ششمین جشنواره ملی اسباب بازی مقرر است از طرف کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با همکاری انجمن تولیدکنندگان اسباب بازی، شورای نظارت بر طراحی، ساخت و توزیع اسباب بازی و ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، اجرا شود. در این میان مقرر است برگزاری این رویداد فرهنگی به صورت مجازی و فرآیندی صورت بگیرد به نحوی که بخش های متنوع جشنواره مانند بخش رقابتی، بخش علمی شامل برگزاری نشست ها و کارگاه های تخصصی، نمایشگاه های تخصصی و بازار اسباب بازی، به ترتیب تا آخر سال ۹۹ اجرا شود که فراخوان بخش های مختلف نیز به تدریج اعلام خواهد شد.

1399/10/06
00:18:10
0.0 / 5
715
تگهای خبر: اسباب بازی , انجمن , بازی , جشن
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی