از سوی كانون پرورش فكری

برنامه نشست های علمی ششمین جشنواره ملی اسباب بازی

برنامه نشست های علمی ششمین جشنواره ملی اسباب بازی به گزارش دست و هنر شش نشستِ تخصصی در ششمین جشنواره ملی اسباب بازی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با حضور متخصصان داخلی و خارجی برگزار می گردد.به گزارش دست و هنر به نقل از مهر، با عنایت به شیوع کرونا و برگزاری مجازی ششمین جشنواره ملی اسباب بازی، کمیته علمی این رویداد نشست های تخصصی متنوعی را در چارچوب وبینار برای ارتقای سطح دانش، آگاهی و مهارت فعالان حوزه اسباب بازی و عموم مخاطبان تدارک دیده است و برای اولین بار چند متخصص خارجی هم در این جشنواره به سخنرانی می پردازند.
بر همین اساس نشست های تخصصی (وبینار) «اسباب بازی و علوم شناختی با رویکرد بازی های شناختی»، «رویکردهای روان شناختی بازی و اسباب بازی برای گروه های مختلف»، «بررسی ابعاد فرهنگی-اجتماعی اسباب‏بازی و بازی» ‏، «برندینگ و بازارسازی جهانی و منطقه ای در صنعت اسباب بازی»، «ضرورت سنجی پژوهش های علمی میان رشته ای در اسباب بازی» و «اقتصاد اسباب بازی، فروش و فروش مجازی در دوران پاندمی کووید ۱۹» به ترتیب در ایام ۲۹ دی و اول، چهارم، ششم، هشتم و یازدهم بهمن از ساعت ۹ تا ۱۲ برگزار می گردد.
در این نشست ‏ها، متخصصان مطرح بین المللی از کشورهای ترکیه، آلمان، هندوستان، فرانسه، دانمارک، امریکا، سوئد و سوئیس به سخنرانی خواهند پرداخت.
بر همین اساس، با عنایت به مجازی برگزار شدن ششمین جشنواره ملی اسباب بازی، امکان حضور تمامی مخاطبان از سراسر جهان در این وبینارها فراهم گشته است.
علاقه مندان می توانند جهت شرکت در این نشست‏ های تخصصی به پایگاه جشنواره رجوع و ثبت نام کنند.
ششمین جشنواره ملی اسباب بازی از جانب کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با همکاری شورای نظارت بر اسباب بازی، انجمن تولید کنندگان اسباب بازی و ستاد توسعه علوم شناختی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با شعار «آینده را باید ساخت» در زمستان ۱۳۹۹ به صورت مجازی در حال برگزاری است.


منبع:

1399/10/26
23:23:18
0.0 / 5
807
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی