در دیدار با آیت الله علوی گرگانی

بذرپاش: از مهم ترین راهبردهای دیوان محاسبات رسیدگی به ترك فعل مسؤلان است

بذرپاش: از مهم ترین راهبردهای دیوان محاسبات رسیدگی به ترك فعل مسؤلان است به گزارش دست و هنر مهرداد بذرپاش رئیس کل، و علی کامیار دادستان دیوان محاسبات کشور، طی سفر به استان قم، با آیت الله علوی گرگانی دیدار کردند.


به گزارش دست و هنر به نقل از ایسنا، به نقل از دیوان محاسبات کشور، مهرداد بذرپاش در این دیدار ضمن عرضه ی گزارشی از مهم ترین اقدامات صورت گرفته طی ۶ ماه اخیر، در تشریح وضعیت اقتصادی کشور به بیان برخی نکات مثبت و منفی پرداخته و یکی از مهم ترین راهبردهای دیوان محاسبات در دوره ی جدید را رسیدگی به ترک فعل مسؤلان اعلام نمود.
بذرپاش تصریح کرد: اگر فقدان عملکرد از جانب برخی مدیران در جامعه مذموم شود، نهضت کار به راه خواهد افتاد.
در این دیدار، آیت الله علوی گرگانی با خوش آمدگویی به مقامات دیوان محاسبات و همراهان، امید به رحمت الهی را مایه ی پیشبرد کارها دانست و خطاب به بذرپاش اظهار داشت: مسئولیت شما در جایگاهی که هستید، بسیار سنگین است و از خداوند متعال دعا می کنم به شما کمک برساند.
این استاد حوزه و دانشگاه با تکیه بر به کاربستن همت مضاعف در امور، ناامیدی را باعث افزایش مشکلات دانست و اضافه کرد: تحریم ها به جای خود، اما بخش قابل توجهی از مشکلات ناشی از سوءمدیریت هاست.
این مرجع تقلید ضمن اشاره به اهمیت بودجه در کشور و ضرورت دقت بیشتر در رسیدگی به مصارف آن، عنوان کرد: مملکت ما به مسؤلان دلسوز نیاز دارد تا به مشکلات مردم رسیدگی کنند.
آیت الله علوی گرگانی در انتها با ابراز امیدواری نسبت به دریافت خبرهای خوشحال کننده از دیوان محاسبات، تصریح کرد: شما اقدامات موثر خویش را ادامه دهید و هرکجا که لازم باشد، ما در پشتیبانی از شما ورود می نماییم و برای توفیقاتتان به درگاه الهی دعا خواهیم کرد.
منبع:

1399/11/20
13:38:07
0.0 / 5
680
تگهای خبر: دانشگاه , سفر , مد
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی