اعلام شاخصهای ارزیابی پنجمین جشنواره آموزشی، تحصیلی جایزه ملی ایثار

اعلام شاخصهای ارزیابی پنجمین جشنواره آموزشی، تحصیلی جایزه ملی ایثار مدیرکل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران و دبیر پنجمین جشنواره آموزشی، تحصیلی جایزه ملی ایثار از اعلام شاخصهای ارزیابی دانشجویان، طلاب و دانش آموزان شاهد و ایثارگر جهت شرکت در این جشنواره اطلاع داد.


به گزارش دست و هنر به نقل از ایسنا، محمدعلی فقیه با بیان این خبر عنوان کرد: پنجمین جشنواره آموزشی، تحصیلی جایزه ملی ایثار با هدف معرفی و تجلیل از برترین های آموزشی و تحصیلی جامعه هدف طرح شاهد و ایجاد پویایی، تحرک و افزایش انگیزه تحصیلی با مشارکت دستگاههای آموزشی عضو طرح شاهد شامل وزارتخانه های بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، علوم، تحقیقات و فناوری، آموزش وپرورش، دانشگاه آزاد اسلامی و مرکز مدیریت حوزه های علمیه برگزار می شود.
وی ادامه داد: انتخاب شاخصهای ارزیابی در جلسه شورای هماهنگی مدیران کل شاهد و ایثارگر پنج دستگاه آموزشی در دیماه سالجاری به تایید و تصویب رسید.
دبیر پنجمین جشنواره آموزشی، تحصیلی جایزه ملی ایثار با اشاره به اینکه پنجمین جشنواره در دو مرحله استانی و کشوری برگزار می شود، اضافه کرد: بعد از اتمام مهلت فراخوان، کمیته های علمی در سطح استان ها تشکیل و بر مبنای دستورالعمل و شاخصهای مصوب در دستگاههای آموزشی طرح شاهد نسبت به ارزیابی و معرفی منتخبان برای ارزیابی در مرحله کشوری اقدام خواهند کرد.
او در آخر تاکید کرد: مراسم تجلیل از منتخبان پنجمین جشنواره آموزشی تحصیلی جایزه ملی ایثار در تیرماه سال آینده برگزار می گردد و برترین های آموزشی و تحصیلی شاهد و ایثارگر با حضور مسؤلان عالی رتبه کشور معرفی خواهند شد.
منبع:

1399/12/02
20:30:16
0.0 / 5
598
تگهای خبر: آموزش , جشن , جشنواره , دانشجو
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی