استفاده حداكثری از ظرفیت فضای مجازی برای برگزاری اردوهای راهیان نور

استفاده حداكثری از ظرفیت فضای مجازی برای برگزاری اردوهای راهیان نور به گزارش دست و هنر مسئول سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری سپاه کربلا استان مازندران اظهار داشت: یکی از خصوصیت های راهیان نور مجازی، محدودیت نداشتن در تعداد مخاطب بود که توانستیم قشر بیشتری از جامعه هدف دانش آموزی را زیر پوشش قرار دهیم.به گزارش دست و هنر به نقل از ایسنا، محمد عباسپور درباره جزئیات برگزاری اردوهای راهیان نور در وضعیت کرونائی توضیح داد: بازه راهیان نور دانش آموزی امسال به صورت مجازی و در بستر برنامه « شاد» برای دانش آموزان مازندرانی انجام شد.

وی با اشاره به اینکه بیش از ۴۵۰ هزار دانش آموز مازندرانی به همراه معلمان و گاهی به همراه خانواده از برنامه های تهیه شده برای این ایام بازدید داشتند، اضافه کرد: با برنامه ریزی های انجام شده گروه های مستندساز به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شده و با حضور در یادمان های مختلف مبادرت به تولید برنامه های متنوع کردند.

عباسپور با اعلان اینکه اردوی راهیان نور مجازی جای سفر حضوری را نمی گیرد، تصریح کرد: حضور در منطقه حال و هوای دیگری دارد، اما یکی از خاصیت های راهیان نور مجازی محدودیت نداشتن در تعداد مخاطب بود که توانستیم قشر بیشتری از جامعه هدف دانش آموزی را تحت پوشش قرار دهیم همین طور پس از پخش زنده، تعداد زیادی باز پخش و باز نشر این تصاویر را داریم.

وی با اعلان اینکه در صورت مساعد شدن شرایط کشور و اجازه ستاد ملی مبارزه با کرونا در خصوص اعزام زائر به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام زائر را خواهیم داشت، یاد آور شد: در صورت مساعد نشد شرایط، ویژه برنامه های مختلفی برای راهیان نور دانشجویی و محلات به صورت مجازی برنامه ریزی شده تا از ظرفیت فضای مجازی حداکثر استفاده و بهره را برده باشیم.

عباسپور اظهار داشت: با اهمیت ترین هدف راهیان نور و راهیان نور مجازی انتقال رشادت ها و فرهنگ دفاع مقدس است. انتقال فرهنگ دفاع مقدس یک اصل برای ما مهم بوده و سعی کردیم با بهره گیری از فرماندهان و رزمندگان دفاع مقدس لشکر ویژه ۲۵ کربلا این فرهنگ را به دانش آموزان انتقال دهیم. سردار مرتضی قربانی فرمانده لشکر ویژه ۲۵ کربلا در دوران دفاع مقدس، سردار علی اکبر پاشا فرمانده اطلاعات و عملیات لشکر ویژه ۲۵ کربلا در دوران دفاع مقدس، سردار حمیدرضا رستمیان، حاج اصغر صادق نژاد، غلام رضا احمدی، غفار یحیی زاده، نادر بذری، مفید اسماعیلی، علی محسن پور، فرامرز صادق کوهستانی، مسعود رضایی، اسماعیل سیدحسین پور، روح الله ترابی نسب، نورمحمد احمدی، علی اکبر خنکدار، نورعلی رمضان نژاد، هادی بصیر، فرامرز اسدالله نتاج و دیگر رزمندگان لشکر ویژه ۲۵ کربلا و راویان استانی در برنامه راهیان نورمجازی بودند.

مسئول سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری سپاه کربلا اضافه کرد: برای آشنایی بیشتر دانش آموزان با لشکر ویژه ۲۵ کربلا و عملیات هایی که این لشکر خط شکن در آن حضور داشت، برنامه هایی متنوعی در یادمان های فتح المبین، شلمچه، اروندکنار، علقمه، هویزه، هورالعظیم و هفت تپه قدمگاه رزمندگان لشکر ویژه ۲۵ کربلا تهیه و پخش و اهتمام شد در این برنامه ها به جوانب مختلف پرداختیم و مسائل مختلف همچون فرهنگ دفاع مقدس، نقش آفرینی لشکر ویژه ۲۵ کربلا و طنز در جبهه مطرح شود.
منبع:

1399/12/11
14:59:39
0.0 / 5
553
تگهای خبر: تولید , دانشجو , سفر , فرهنگ
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی