دبیرخانه این رویداد اعلام كرد؛

تمدید مهلت شركت در چهارمین رویداد ملی ایده آزاد اسباب بازی

تمدید مهلت شركت در چهارمین رویداد ملی ایده آزاد اسباب بازی دست و هنر: مهلت شرکت در چهارمین رویداد ملی ایده آزاد اسباب بازی کانون پرورش فکری به سبب مشارکت و تقاضای علاقه مندان به حوزه طراحی اسباب بازی تا 7 اردیبهشت 1400 تمدید گردید.به گزارش دست و هنر به نقل از مهر، به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل کانون، با بیان دبیرخانه چهارمین رویداد ملی ایده آزاد اسباب بازی تا حالا از ۲۲ استان کشور علاقه مندان به حوزه طراحی اسباب بازی ایده های خودرا در تارنمای این رویداد بارگذاری و ثبت نام کرده اند.
چند سالی است که رویداد ملی ایده آزاد از طرف اداره کل سرگرمی های سازنده و بازی های کامپیوتری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با هدف شناسایی و پرورش استعدادهای ایرانی در حوزه طراحی اسباب بازی و آموزش از طرف اساتید، برای منتخبان و ایجاد بانک اطلاعات از جوانان و علاقه مندان به طراحی اسباب بازی انجام می شود.
در حال حاضر یکی از اشکالات صنعت اسباب بازی استفاده از طرح های اسباب بازی های خارجی به دلیل، عدم رعایت حق نشر در این عرصه از طرف تولیدکنندگان و سرمایه گذاران اسباب بازی است.
رویداد ملی ایده آزاد کانون این امکان را برای تمام تولید کنندگان اسباب بازی ایرانی فراهم نموده است تا در صورت علاقه، نسبت به تولید طرح های منتخب اقدام نمایند.
ثبت نام و پروسه شتاب دهی ایده ها برای ایده پردازان از طرف کانون رایگان است و چهارمین دوره این رویداد با رویکرد اسباب بازی های شناختی و حمایت ستاد توسعه فناوری ها و علوم شناختی همراه خواهد بود.
چهارمین رویداد ملی ایده آزاد به عروسک های ملی و بومی نگاه ویژه خواهد داشت و در بخش اختصاصی به برگزاری کارگاه های ویژه با حضور متخصصان داخلی و خارجی اهتمام می ورزد. علاقه مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر از شرایط و مقررات چهارمین رویداد ملی ایده آزاد اسباب بازی می توانند به پایگاه خبری کانون به آدرس kanoonnews.ir و وبگاه رویداد ایده آزاد به آدرس ideaazad.ir مراجعه کنند.


منبع:

1400/02/01
21:41:20
0.0 / 5
354
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی