شناسایی 229 شهید كارگری در زنجان

شناسایی 229 شهید كارگری در زنجان به گزارش دست و هنر رئیس سازمان بسیج کارگری استان زنجان با بیان این که جامعه کارگری در استان زنجان 229 شهید والامقام به انقلاب اسلامی تقدیم کرده است توضیح داد: کارگران نقش به سزایی در تحقق منویات مقام معظم رهبری و به ویژه شعار سال داشته و رونق تولید و پیشرفت کشور، مدیون آنها است.


به گزارش دست و هنر به نقل از ایسنا، یحیی احمدی با اشاره به این که شهدا حافظان این آب و خاک بوده اند و با رنگ خون خود، امنیت و آسایش امروز ما و میهن عزیزمان را رقم زده اند بیان کرد: اگر این ایثار نبود، اساسا ما نمی توانستیم امروز به امورات دیگر بپردازیم.
رئیس سازمان بسیج کارگری استان زنجان اظهار داشت: امروز نیز کارگران خط مقدم جبهه جنگ اقتصادی بوده و عامل اصلی در رشد و بالندگی اقتصاد کشور هستند و از ین جهت، شایسته است که کارگران را رزمندگان عرصه اقتصاد بنامیم. جامعه کار و تلاش همیشه و در تمامی عرصه ها حضور داشته است.
وی با بیان این که جامعه کارگری در استان زنجان ۲۲۹ شهید والامقام به انقلاب اسلامی تقدیم کرده است توضیح داد: کارگران نقش به سزایی در تحقق منویات مقام معظم رهبری و به ویژه شعار سال داشته و رونق تولید و پیشرفت کشور، مدیون آنها است.

رئیس سازمان بسیج کارگری استان زنجان اظهار داشت: اسناد و مدارک شهدای کارگر به کنگره ۳۵۳۵ شهید استان زنجان ارسال شده و مقرر است در این کنگره از خانواده این شهدا نیز تجلیل به عمل آید.
اختتام پیاممنبع:

1400/02/26
13:48:47
0.0 / 5
171
تگهای خبر: تولید , مد
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی