بیانیه ستاد مهرعلیزاده درباره ممانعت از ورود نماینده ی وی به رسانه ملی

بیانیه ستاد مهرعلیزاده درباره ممانعت از ورود نماینده ی وی به رسانه ملی به دنبال ممانعت از ورود علی تاجرنیا نماینده محسن مهرعلیزاده کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری به ساختمان صدا و سیما جهت حضور در برنامه ای تبلیغاتی ستاد انتخابات این کاندیدا اطلاعیه ای صادر کرد.


به گزارش دست و هنر به نقل از ایسنا، در بیانیه ستاد انتخاباتی محسن مهرعلیزاده که خطاب به ملت ایران انتشار یافته آمده است: صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایر ان، مانع ورود نماینده دکتر محسن مهرعلیزاده برادر گرامی دکتر علی تاجرنیا از نخبه های علمی و سیاسی کشور و نماینده ی دوره ی ششم مجلس شورای اسلامی، جهت شرکت در گفتگوی ویژه ی خبری شد.
در ادامه این بیانیه با انتقاد از این اقدام صدا و سیما اظهار شده است که این اقدام نشانگر آن است که کنترل و محدودیت مطالب با تفسیری جدید توسط کمیته ی انتخابات رسانه ملی به محدودیت نمایندگان کاندیداها هم تسری یافته است.
در بخش دیگری از این بیانیه عنوان شده است: این رویه را میتوان گامی دیگر در ادامه ی روند رقابت ناعادلانه و نابرابر دانست که صرفاً در مورد تنها کاندیدای اصلاح طلب این دوره، اِعمال می شود.
بیانیه ستاد انتخاباتی مهر علیزاده می افزاید: بدیهی است چنین اقداماتی دانسته یا ندانسته همسو با بدخواهان ایران، اعتماد هموطنان را بیشتر از پیش مورد هدف قرار داده، باعث دلسردی شده و نمادی از انتخاباتی عرضه می دهد که نتیجه ی آن از پیش معین است که خود نافی اراده ی نظام در مورد حضور حداکثری مردم می باشد.
در انتها این بیانیه هم ابراز عقیده شده است: ستاد دکتر مهر علیزاده ضمن انتقاد از چنین رویکرد خارج از چارچوب اختیارات قانونی کمیته انتخابات صدا و سیما، توجه همه کاندیداهای محترم دیگر را به این نکته جلب می نماید که به رسمیت شناختن این گونه اقدامات، بریدن شاخه ای است که جمهوریت نظام و انتخاب مشروع رئیس جمهور آینده بر روی آن استوار است و بالقوه صدمه آن شامل همه ی عزیزان خواهد شد.
منبع:

1400/03/11
22:54:25
0.0 / 5
194
تگهای خبر: شركت , مد
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی