آخر هفته کدام گالری ها باز هستند؟

آخر هفته کدام گالری ها باز هستند؟ دست و هنر: اگر مشتاق بازدید از نمایشگاه های انفرادی و یا جمعی در زمینه های مختلف هنری هستید، طبق روال هر هفته می توانید گزارش ایسنا را درباره نحوه فعالیت گالری ها در آخر این هفته بخوانید.


حواشی لیلی
نمایشگاه انفرادی عکس «حواشی لیلی» به نمایش آثار متین عابدی اختصاص دارد. این نمایشگاه که در گالری اُ به آدرس خیابان سنایی، خیابان شاهین، پلاک۱۸، طبقه ی اول درحال برگزاری است، تا تاریخ دوازدهم مهر ماه ادامه دارد و همه روزه به جز روزهای شنبه و یکشنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۲۲۳۸۴۸لابراتوار بالتوس
نمایشگاه انفرادی «لابراتوار بالتوس» به نمایش آثار صادق فضل اختصاص دارد. این نمایشگاه که در گالری هما به آدرس خیابان کریم خان زند، خیابان سنایی، کوچه چهارم غربی، پلاک۸، واحد ۱ درحال برگزاری است، تا بیستم مهر ماه ادامه دارد و همه روزه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۸۶۳۵۹۵چاپ های فواد شریفی
«چاپ های فواد شریفی» نام نمایشگاه انفرادی فواد شریف است که در گالری ایرانشهر به آدرس خیابان کریم خان زند، خیابان شهید عضدی، خیابان سپند درحال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ نهم مهر ماه ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای شنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۶۰۳۶۹۴۴


راه
نمایشگاه انفرادی «راه» به نمایش آثار محسن محمودی زاده اختصاص دارد. این نمایشگاه که در گالری طراحان آزاد به آدرس خیابان ولیعصر(عج)، خیابان فتحی شقاقی، میدان سلماس پلاک۵ درحال برگزاری است، تا تاریخ دوازدهم مهر ماه ادامه دارد و همه روزه به جز روزهای پنجشنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۰۰۸۶۷۶
در جست وجوی فضای گمشده
هادی علیجانی هنرمندی است که آثار وی در این نمایشگاه به معرض نمایش گذاشته شده است. «در جست وجوی فضای گمشده» نمایشگاه انفرادی ای است که در گالری اثر به آدرس خیابان ایرانشهر، کوی برفروشان، پلاک۱۶ درحال برگزاری است و تا تاریخ بیست و نهم مهر ماه ادامه دارد. این نمایشگاه همین طور همه روزه به جز روزهای شنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۳۲۸۶۶۹این بامدادان من است
«این بامدادان من است» نام نمایشگاه انفرادی شقایق احمدیان است. این نمایشگاه که در گالری پروژه های آران به آدرس خیابان نوفل لوشاتو، کوچه لولاگر، پلاک۵ درحال برگزاری است، تا تاریخ شانزدهم مهر ماه ادامه دارد و همه روزه به جز روزهای شنبه و یکشنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدید کنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۶۶۷۰۷۹۷۵
تحدید
«تحدید» نمایشگاه انفرادی رضا عابدینی است که در گالری +۲ به آدرس خیابان فرشته، خیابان بیدار، پلاک۸، طبقه دوم درحال برگزاری است. این نمایشگاه که تاریخ سی ام مهر ماه ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای شنبه و یکشنبه از ساعت ۱۳ الی ۲۰ پذیرای بازدید کنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۲۲۰۲۳۱۱۴درون گوشت و استخوان
نمایشگاه انفرادی «درون گوشت و استخوان» به نمایش آثار مریم کوهستانی اختصاص دارد. این نمایشگاه در تالار این/جا درحال برگزاری است و تا تاریخ بیست و سوم مهر ماه نیز ادامه دارد.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۸۱۵۱۴۴هنر متوالی
نمایشگاه گروهی «هنر متوالی» که به نمایش آثار هنرمندانی مثل علی پور آذر، آرش ظریفیان و کیمیا پناهی اختصاص دارد، در گالری سو درحال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ نهم مهر ماه ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای شنبه از ساعت ۱۵ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۹۴۶۴۵۱

از ابژه تا فیگور
نمایشگاه گروهی نقاشی «از ابژه تا فیگور» نمایشگاهی است که در گالری مژده درحال برگزاری است. این نمایشگاه که به آثار هنرمندان مختلفی اختصاص دارد، تا تاریخ دوازدهم مهر ماه ادامه دارد و همه روزه به جز روزهای شنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۲۲۰۶۷۴۴۲
مجنون درجا غرق
«مجنون در جا غرق» نام نمایشگاه انفرادی محمد جعفر پاکروان است. این نمایشگاه که در گالری ثالث به آدرس خیابان کریم خان زند بین ایرانشهر و ماه شهر درحال برگزاری است، تا تاریخ بیستم مهر ماه ادامه دارد و همه روزه از ساعت ۱۶ الی ۲۲ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۳۲۵۳۷۶
دوران
نمایشگاه گروهی «دوران» به نمایش آثار هنرمندانی مثل شیوا بابایی، ملینا بهرامی و سمانه صالحی ابری اختصاص دارد. این نمایشگاه که در گالری همه درحال برگزاری است، تا تاریخ دوازدهم مهر ماه ادامه دارد و همه روزه به جز روزهای چهارشنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۱ پذیرای بازدید کنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۲۲۷۰۰۱۱۱هویت چهل تکه
نمایشگاه انفرادی «هویت چهل تکه» که به نمایش آثار الهام عظیمی اختصاص دارد، در گالری موسسه هوم درحال برگزاری است. این نمایشگاه که در تاریخ دوم مهر ماه افتتاح شده، تا شانزدهم مهر نیز ادامه دارد و همه روزه از ساعت ۱۰ الی ۲۲ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۲۲۶۶۹۴۲۵


منبع:

1400/07/08
11:15:09
0.0 / 5
207
تگهای خبر: آثار , جشن , مد , نمایشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی