رئیس صداوسیما از 3 سریال بازدید کرد

رئیس صداوسیما از 3 سریال بازدید کرد رئیس صدوسیما در بازدید از سه مجموعه تلویزیونی، اعلام نمود که بیشتر از ۱۰۰ مجموعه نمایشی در مراحل مختلف تولید قرار دارد.


به گزارش دست و هنر به نقل از روابط عمومی صداوسیما، پیمان جبلی در حاشیه بازدید از مجموعه های «طلاق»، «سلمان فارسی» و «جشن سربرون» درباره مجموعه های تلویزیونی در حال تولید صداوسیما اضافه کرد: کار به صورت قابل قبولی درحال پیشرفت است. به نظرم هر کدام از این ها، بخشی از نیازهای جامعه را پاسخگو خواهد بود. علاوه بر این کارها کارهای بسیار زیاد دیگری در حوزه نمایشی در ایستگاه های مختلف تولید، قرار دارند.
وی اظهار داشت: شاید بیشتر از ۱۰۰ مجموعه نمایشی در مراحل مختلف تولید قرار دارند شامل نگارش، پیش تولید، تولید و مراحل پس از تولید دارد کار و هم طبق روال انجام می شود.
جبلی افزود: برای مدت زمان کوتاهی که برای ماه مبارک رمضان و پیش از آن نوروز در پیش داریم، کارهای خوبی درحال آماده شدن است و فکر می کنم ماه رمضان و نوروز شاداب با کارهایی متناسب با این فضاها داشته باشیم و امیدواریم مورد استقبال هم قرار بگیرد.
وی ادامه داد: مجموعه های تلویزیونی به علت تاثیراتی که در درک و باور و رفتارهای مخاطب می گذارد یکی از مهم ترین حوزه های پیام است و اهمیت زیادی دارد. عمده تمرکز دوره جدید از زمانی که مدیریت سازمان تغییر کرده است روی این حوزه است.
جبلی افزود: جلسات مفید و موثری را هم با همه صاحب نظران شامل همکاران خودمان در داخل سازمان، شبکه های مختلف، سیما فیلم و شبکه هایی که در حوزه های مختلفی هستند برگزار کرده ایم.
وی ادامه داد: تلاش می نماییم با درک کامل نیازها، اولویت ها و خلاء هایی که باید در آن حوزه ها کار نماییم، فرآیند تولید نمایشی را به سمتی سوق دهیم که افزون بر جبران این خلاء، سریال های پرمخاطبی را عرضه دهیم که از ابزار تلویزیون در جهت رفع مشکلات کشور برداریم.
جبلی اظهار داشت: هر مجموعه تلویزیونی باید بتواند باری را از مشکلات کشور شامل اجتماعی و اقتصادی بردارد، اگر نتواند یعنی به هدف خود نرسیده است و امیدوارم این همفکری ها به این نتیجه برسد.
رئیس صداوسیما اضافه کرد: خوشبختانه ظرفیت های بسیار پرارزش و استعدادهای خوبی در رسانه ملی و فضای عمومی کشور داریم که اگر در راه درست و معقولی قرار بگیرد هرکدام از این کارها چه در حوزه سریال، چه ترکیبی و چه برنامه های تلویزیونی می تواند نقش خویش را در افکار عمومی باز کند.
پیمان جبلی اظهار داشت: ما در مرحله اول به دنبال شناسایی استعدادها و امکانات و همه ظرفیت هایی که می تواند به کمکمان بیاید هستیم. به تعبیر مقام معظم رهبری در حکمشان فرمودند: اگر بخواهیم رسانه را به آسایشگاهی که چشم و قلب مخاطب را بنوازد و همینطور آوردگاه، قرارگاه و دانشگاه بشود چاره ای نداریم که از تمام ظرفیت های سازمان و فرهنگی کل کشور استفاده نماییم و امیدواریم در این دوره بتوانیم بهره هم ببریم.
منبع:

1400/08/14
17:07:11
0.0 / 5
195
تگهای خبر: تولید , جشن , دانشگاه , فرهنگ
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی