رئیس بنیاد تعاون بسیج مطرح كرد؛

ضرورت معرفی قهرمانان ملی توسط صنایع فرهنگی و بازی های کامپیوتری

ضرورت معرفی قهرمانان ملی توسط صنایع فرهنگی و بازی های کامپیوتری به گزارش دست و هنر سردار تقی زاده اظهار داشت: اگر معرفی قهرمانان ملی مانند حاج قاسم سلیمانی با بهره مندی از موضوعات جذاب و ابزار هنری مانند ساختن بازی صورت گیرد، بی شک اثرگذاری و ماندگاری بیشتری خواهد داشت.به گزارش دست و هنر به نقل از مهر، سردار حمیدرضا تقی زاده رییس بنیاد تعاون بسیج در حاشیه سومین رویداد ملی تولید محتوای دیجیتال بسیج، با تاکید بر ضرورت فراهم سازی زمینه های رشد فعالان این عرصه به ویژه برای ورود به بازار کسب وکار اظهار داشت: این امر اتفاق بزرگ و نتیجه مطلوب چنین رویدادی است.
وی در ادامه درباره ساخت و بهره مندی از بازی های دیجیتالی مانند «فرمانده مقاومت، نبرد آمرلی» اظهار داشت: باتوجه به ضرورت آشنایی هر چه بیشتر نسل جدید و پیش رو با قهرمانان ملی و آرمان های آنان، یکی از وظایف ما بعنوان نسل گذشته و همه افرادی که به صورتی با سیره و منش بزرگانی چون حاج قاسم سلیمانی آشنا هستیم این است که این شخصیت ملی را با بهره گیری از ابزارها و شیوه هایی که داریم به نسل های آینده معرفی نماییم.
رئیس بنیاد تعاون بسیج اضافه کرد: زمانی که این مهم با بهره مندی از موضوعات جذاب و به وسیله ابزار هنری صورت گیرد بی شک اثرگذاری و ماندگاری بیشتری خواهد داشت چونکه کودکان با این بازی احساس خودرا بیان می کنند.
تقی زاده افزود: اگر برمبنای سبک و سیاق گذشته درصدد معرفی آرمان ها و شخصیت های آرمانی فقط با بهره مندی از کتاب، پوستر و روایت باشیم نمی توانیم نتیجه مورد را دریافت و کسب نماییم، بدین سبب نخبگانی که با بهره مندی از ابزارهای نوین همچون بازی های دیجیتالی این شخصیت ها و قهرمانان ملی را معرفی می کنند به صورتی راویانی هستند که با کمک فناوری در این راه حرکت می کنند.
در سومین رویداد ملی تولید محتوای دیجیتال بسیج ۶۸۰ تیم از ۱۲ تا ۱۴ آبان ماه باهم در سراسر کشور رقابت کردند و در ادامه ۵۰۰ نفر بسیجی متشکل از ۱۰۸ تیم رقابت شان فشرده تر شد. تیم های شرکت کننده در ۴۸ ساعت فرصت داشتند، ایده و تولیدات خودرا اعلام و اجرائی کنند. آئین اختتامیه این رویداد بزرگ، امروز پنجشنبه چهارم آذر ۱۴۰۰ با معرفی تیم های برگزیده و برتر، انجام می شود.


منبع:

1400/09/09
11:42:31
0.0 / 5
235
تگهای خبر: بازی , تولید , جشن , دیجیتال
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی