مرگ بازیگر، نقشه های مجله آمریکایی را بر باد داد!

مرگ بازیگر، نقشه های مجله آمریکایی را بر باد داد! اشتباهی که مجله آمریکایی «پیپل» کرد این بود که دو هفته دیگر، سالگرد تولد یکصدمین سال بتی وایت می شد اما بر جلد تازه ترین شماره پیپل عکس یکصد سالگی او رفت! اما وایت نرسیده به زادروز، در نود و نهمین سال دارفانی را وداع گفت.


به گزارش دست و هنر به نقل از ایسنا، تاخت و تاز امیکرون در جهان، ماندگاری حزب جمهوری خواه ترامپ، تاکید صدراعظم آلمان بر یاری رساندن به همسایگانش و درگذشت بازیگر کمدی و محبوب امریکا، مهم ترین سوژه های اخبار امروز روزنامه ها و خبرگزاری های جهان هستند.
آلبرت کوچویی ـ گوینده پیشکسوت رادیو ـ در شرح مهم ترین خبرهای دوشنبه، ۱۳ دیماه در بعضی روزنامه ها و خبرگزاری های جهان این گونه نوشت:

تاخت و تاز امیکرون
پژوهش های تازه در روزنامه های امروز انگلیس و گاردین می گوید: سویه تازه کرونا، کم تر به ریه ها صدمه می زند.
همینطور روزنامه های ایتالیا، همچون له رپوبلیکا این گونه نوشته اند: در ایتالیا آنان که در مقابل عفونت امیکرون، مثبت نشان داده شده اند فقط با ماسک اف. اف. پی ۲ می توانند بیرون بروند؛ این در شرایطی است که خیلی از اتحادیه های ایتالیا می گویند مبتلایان کرونا بسیارند و باید به فوریت دورکاری روی آورد.
له رپوبلیکا، یک نگاه ویژه هم به سال ۲۰۲۱ دارد. دراگی، نخست وزیر در سال ۲۰۲۱ بهترین و سالوینی راستگرای تندرو که مدتی سیاستمدار ایتالیا بود، بدترین دولتمرد و رهبر ایتالیایی است.

باز ترامپ
حزب جمهوری خواهان، هنوز حزب ترامپ است و او باز می تواند پیروز شود. اکونومیست می گوید باز حزب، نامتجانس دنیای سیاست را انتخاب خواهد نمود. همینطور «دیگ چی» تنها نماینده وایو مینگ در مجلس نمایندگان کنگره آمریکا می گوید، روزی که انتخابم کردند، مرا به جهت این که دموکرات نبودم و نه وکیل دادگستری، انتخاب کردند؛ یک نامتجانس، مثل ترامپ.
نگاه دیگر، باز به سال ۲۰۲۲ است. در سال ۲۰۲۲ یورش به ماه. مهم ترین تلاش شروع می شود. کشورهای بسیاری در جهان در کوشش برای کشف نزدیکترین همسایه مان خواهند بود.
و نگاه دیگر اینکه: سیاستمداران اروپا حالا به اروپایی بودن خود می اندیشند. زیان های متفاوت اما تلاشهای یکسان.

یاری همسایگان
کاریکاتوری از پیتر شرانک در نشریه اکونومیست است که بالن اتحادیه اروپا، آبی با ستاره های زرد در بین ناملایمات آب و هوایی به آسمان درحال پرواز است. سبدی پر از آدم ها و وصله هایی بر بالن، نمایان اند. کاریکاتوری که از قصد سیاستمداران اروپایی می گوید که سرنوشت آنها در این قاره به هم گره خورده است.
همینطور دی ولت نوشته است که: همچنان که اولاف شولتش، صدراعظم تازه آلمان همیشه گفته و الان هم می گوید، آلمان باید به همسایگانش یاری برساند، (آن چه آنگلا مرکل، صدراعظم پیشین با یورش بی امان. کرونا با همسایگان خود، چنین کرد.)
در حاشیه خبرها هم چنین آمده است:

بازیگر محبوب
روزنامه وال ستریت جورنال نوشت: اشتباهی که مجله آمریکایی «پیپل» کرد این بود که دو هفته دیگر، سالگرد تولد یکصدمین سال او می شد اما بر جلد تازه ترین شماره پیپل عکس یکصد سالگی او رفت! نرسیده به زادروز، در نود و نهمین سال درگذشت.
«بتی وایت»، بازیگر کمدی سینما و تلویزیون آخرین مجموعه ای که کار کرد، «دختران طلایی» بود. او بازیگری را از سال ۱۹۴۹ شروع کرد. در برنامه ماری تیلر مور تا ۲۰۱۰ از زنده، شنبه شب. هفت دهه بازیگری در کارنامه اش دارد. او شخصیتی ماندنی و محبوب در این شوها عرضه داد. او همینطور برنده پنج جایزه «امی» بود و با عشق به زندگی شهره ور بود.
منبع:

1400/10/13
23:04:40
0.0 / 5
99
تگهای خبر: بازی , بازیگر , سینما , مد
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی