پس از سه سال وقفه؛

چهارمین نمایشگاه اسباب بازی و سرگرمی هفته آینده

چهارمین نمایشگاه اسباب بازی و سرگرمی هفته آینده به گزارش دست و هنر دبیر چهارمین نمایشگاه اسباب بازی و سرگرمی اظهار داشت: این دوره از نمایشگاه بعد از سه سال وقفه به علت شیوع کرونا از ۲۶ تا ۳۰ اردیبهشت برگزار می گردد.کامبیز آقایی دبیر چهارمین نمایشگاه اسباب بازی و سرگرمی، در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: این دوره از نمایشگاه بعد از سه سال وقفه به علت شیوع کرونا با حضور ۱۲۰ تولیدکننده از ۲۶ تا ۳۰ اردیبهشت برگزار می گردد.
وی اضافه کرد: سومین دوره نمایشگاه اسباب بازی و سرگرمی نیمه دوم بهمن ۹۸ برگزار شده بود و به علت شیوع کرونا سه سال شاهد توقف در برگزاری نمایشگاه بودیم.
دبیر چهارمین نمایشگاه اسباب بازی و سرگرمی افزود: همه محصولاتی که در این دوره از نمایشگاه عرضه خواهد شد، کاملاً ایرانی است و به هیچ عنوان محصول خارجی برای عرضه و فروش نخواهیم داشت. بیشتر از یک هزار محصول ایرانی با بیشترین تنوع در چهارمین نمایشگاه اسباب بازی و سرگرمی عرضه و به فروش خواهد رسید.
آقایی در انتها اظهار داشت: این نمایشگاه زیر نظر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در دو سالن کانون از ساعت ۱۰ بامداد تا ۲۱ برگزار می شود.


منبع:

1401/02/21
20:02:16
0.0 / 5
327
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی