در راستای برگزاری جشنواره بازی های رایانه ای فجر؛

صندوق های سرمایه گذاری از بازی های کامپیوتری حمایت می کنند

صندوق های سرمایه گذاری از بازی های کامپیوتری حمایت می کنند دست و هنر: در نهمین جشنواره بازی های کامپیوتری که بعد از 4 سال وقفه، دی ماه امسال برگزار می شود، 10 میلیارد تومان حمایت توسط صندوق های سرمایه گذاری اختصاص داده شده است.به گزارش دست و هنر به نقل از مهر، نهمین جشنواره بازی های کامپیوتری که بعد از ۴ سال وقفه مقرر است دی ماه امسال برگزار شود، علاوه بر عرصه ای برای نمایش توانمندی بازی سازان و معرفی دستاوردهای فرهنگی هنری بازی سازان کشور، نخستین رویداد سرمایه گذاری بازی های کامپیوتری نیز خواهد بود. تا حالا ۱۰ میلیارد تومان حمایت برای اجرای این رویداد توسط صندوق های سرمایه گذاری اختصاص داده شده است.
با توجه به ضرورت ایجاد ارتباط بخش های فناورانه و سرمایه گذاری در زیست بوم بازی های کامپیوتری، رویداد سرمایه گذاری این جشنواره با حضور صندوق های سرمایه گذاری انجام می شود.
رویکردهای نهمین جشنواره بازی های کامپیوتری فجر در بخش نمایشگاه و فرصت سرمایه گذاری برای بازی های کامپیوتری شامل مشارکت و سرمایه گذاری در تبلیغات، ارائه و پویش های منجر به توسعه بازار، مشارکت در به روزآوری بازی های موفق، مشارکت و سرمایه گذاری برای بهبود کیفی و فنی بازی های موفق، مشارکت و خرید بازی های نوپا، مشارکت در طرح و ایده برای تولید بازی، مشارکت جهت استفاده از فناوری های بازی برای تولید محتوای مطلوب در فضای مجازی، معرفی فرصت ها و استعدادها برای شرکت های تامین سرمایه صندوق های نوآوری و شکوفایی و همین طور سازوکارهای عمومی نظام در حوزه پشتیبانی از شرکت های دانش بنیان است.
تقاضای متقاضیان بعد از ثبت نام در سایت رسمی جشنواره بازی های کامپیوتری فجر (بخش سرمایه گذاری) و ارائه فایل معرفی طرح یا بازی، مورد ارزیابی اولیه قرار گرفته و در صورت تکمیل پروسه به هیأت داوران و نمایندگان صندوق های سرمایه گذاری معرفی می گردند. در مراسم اختتامیه این جشنواره نیز میزان سرمایه گذاری صندوق ها بر روی طرح یا بازی های ارزیابی شده اعلام می شود.
بازی سازان ایرانی جهت شرکت در رویداد سرمایه گذاری این جشنواره می توانند با مراجعه به سایت نهمین جشنواره بازی های کامپیوتری فجر به آدرس fajrgamefestival.ir برای ثبت نام اقدام نمایند.


منبع:

1402/08/29
12:55:26
0.0 / 5
298
تگهای خبر: بازی , تولید , جشن , جشنواره
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی