همكاری ناتمام بهرام زند با مستند ایران

همكاری ناتمام بهرام زند با مستند ایران دست و هنر: حمید مجتهدی از آغاز ثبت صحنه های زمینی «مستند ایران» در استان های كهگیلویه و بویراحمد و چهارمحال و بختیاری اطلاع داد و در عین حال خاطرنشان كرد كه زنده یاد بهرام زند قرار بود در این بخش همكاری كند كه اجل مهلت نداد.


سازنده «مستند ایران» در گفت وگو با ایسنا، درباره همكاری زنده یاد بهرام زند در «مستند ایران» خاطرنشان كرد: مرحوم بهرام زند پیش از این هفت قسمت از مجموعه را كه مربوط به مشهد و شش قسمت را كه مربوط به كویر لوت بود خواند. ایشان قرار بود در بخش مربوط به استان كهگیلویه و بویراحمد و چهارمحال و بختیاری هم با «مستند ایران» همكاری كند كه اجل مهلت نداد.
مجتهدی در ادامه به همكاری مرحوم بهرام زند در فیلم «محمد رسول الله» به گارگردانی مصطفی عقاد اشاره نمود و اظهار داشت: با مصطفی عقاد هم كلاس و همكار بودیم و با هم فیلم هایی را هم كار كرده بودیم كه یكی از این فیلم ها «محمد رسول الله» یا «رسالت» بود كه در ساخت آن با عقاد همكاری كردم. در سال ۱۹۷۶ فیلمبرداری شروع شد و من در سال ۱۹۷۹ آن را به ایران آوردم. منوچهر اسماعیلی مدیر دوبلاژ كار بود و نخستین همكاری من با مرحوم بهرام زند در این فیلم بود. یكی از حسن های ایشان این بود كه خوب مطالعه می كرد و كارش را به نحو احسن انجام می داد.
او اضافه كرد: بهرام زند و بهروز رضوی گویندگان اصلی «مستند ایران» هستند. هنوز تصمیمی برای جایگزین مرحوم بهرام زند در بخش مربوط به استان كهگیلویه و بویراحمد و چهارمحال و بختیاری گرفته نشده است.
مجتهدی در ادامه درباره ادامه ساخت «مستند ایران» و بخش های مربوط به استان كهگیلویه و بویراحمد و چهارمحال و بختیاری كه چه زمانی آغاز خواهد شد؟ توضیح داد: ثبت صحنه های هوایی مربوط به این استان ها به اتمام رسیده است و صحنه های زمینی آن را از هفته آینده آغاز خواهیم كرد.1397/01/23
18:29:38
5.0 / 5
4512
تگهای خبر: مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی