آثار نویسنده كلیدر در نمایشگاه

كتاب محمود دولت آبادی بعد از 10 سال مجوز گرفت

كتاب محمود دولت آبادی بعد از 10 سال مجوز گرفت دست و هنر: محمود دولت آبادی از مجوز گرفتن رمانش درباره جنگ با نام «طریق بسمل شدن» و عرضه آن به همراه دیگر آثارش در نمایشگاه كتاب تهران اطلاع داد.این نویسنده پیشكسوت به ایسنا اظهار داشت: رمان «طرق بسمل شدن» كه روایتگر محدوده ای از جنگ است از سال ۱۳۸۳ تا ۱۳۸۵ نوشته شد و از یك سال پس از آن در انتظار دریافت مجوز نشر بود كه حالا پس از حدود ۱۰ سال انتظار مجوز گرفته است.

او در توضیح بیشتر درباره این كتاب، آن را نگاه دو نویسنده از این سو و آن سوی جنگ توصیف كرد.

دولت آبادی همینطور گفت به جز رمان «زوال كلنل» و كتاب «عبور از خود» كه هنوز مجوز نشر نگرفته اند، بقیه آثارش در نمایشگاه كتاب حضور دارند. «زوال كلنل» كه با نام «كلنل» به زبان های دیگر ترجمه و انتشار یافته روایت مقطعی از تاریخ ایران است. «عبور از خود» هم به قول نویسنده، خودزی نامه و مقداری از زندگی تجربی اوست كه سال هاست به همراه رمان «زوال كلنل» در انتشار دریافت مجوز نشر است.

اما از دیگر آثار دولت آبادی، چاپ تازه «كلیدر» (انتشارات فرهنگ معاصر) به همراه چاپ تازه «جای خالی سلوچ»، «سلوك» و «بنی آدم» (نشر چشمه) در سی و یكمین نمایشگاه بین المللی كتاب تهران عرضه می گردد.

همچنین دیگر كتاب های این نویسنده كه از جانب نشر چشمه در نمایشگاه كتاب تهران عرضه می شوند این عنوان ها هستند: «میم و آن دیگران»، «قطره محال اندیش»، «این گفت و سخن ها»، «ما هم مردمی هستیم»، «روزگار سپری شده مردم سالخورده» و «سر زلف عروسان سخن».

سی و یكمین نمایشگاه بین المللی كتاب تهران با شعار «نه به كتاب نخواندن» از تاریخ ۱۲ تا ۲۲ اردیبهشت ماه در مصلای امام خمینی (ره) برگزار می شود.
1397/01/29
23:00:13
5111
5.0 / 5
تگهای خبر: آثار , كتاب , نمایشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی