مدیركل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی:

اصلی ترین دغدغه ایثارگران، اشتغال فرزندانشان است

اصلی ترین دغدغه ایثارگران، اشتغال فرزندانشان است دست و هنر: مدیركل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی در مورد اصلی ترین دغدغه ی جانبازان و ایثارگران اظهار داشت: هر قشری از جامعه مشكلات مخصوص خویش را دارد و معتقدم در این برهه از زمان ˮاشتغال فرزندان ایثارگرانˮ مشكل اولیه ی خانواده های ایثارگر است، چون كه فرزندانشان در سنین اشتغال بوده و تحصیلات دانشگاهی خویش را به اتمام رسانده اند.


قاسم صمدیان در گفت وگو با ایسنا اظهار نمود: ایثارگران در دوران دفاع مقدس جان و سلامتی خویش را نثار كرده و طی این ۴۰ سال مجاهدت های بسیاری كرده اند، جایگاه این قشر بسیار رفیع بوده و باید همواره احترام و تكریم به مقام ایثارگران را در رفتار خود داشته باشیم، چون كه اینان قابل احترام ترین افرادند.
وی با اشاره به تلاش های انجام شده در جهت خدمت رسانی به ایثارگران و جانبازان، اضافه كرد: هم بنیاد شهید و هم ساختارهای حكومتی و خدمتگذاری در جهت كاهش مشكلات جانبازان تلاش می كند تا بتوانند قدری از دغدغه هایشان را كم كنند.
وی با اشاره به رتبه ی اول استان در سطح كشور در تولید اشتغال برای یادگاران شهدا و ایثارگران، تصریح كرد: علی رغم تمامی تلاش هایمان هنوز هم قانع و راضی نبوده و موفقیت ما در این راستا هنوز در حد مطلوب نیست. میزان اشتغالی كه توسط بنیاد شهید و سایر سازمان ها برای یادگاران شهدا و ایثارگران بوجود آمده در سطح كشور در رتبه اول قرار دارد اما ما همچنان به این اول بودن قانع نبوده و در این راستا با جدیت تلاش می نماییم.
مدیركل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان در این رابطه اضافه كرد: اگر تلاش ها بهتر و مدیریت شده تر باشد، می توانیم به حد مطلوب خدمت رسانی برای ایثارگران برسیم.
وی با اشاره به وجود جانبازان زن در استان، تصریح كرد: در دوران دفاع مقدس در بمباران های شهری(میانه، مراغه و تبریز) و بخصوص بمباران شهر میانه كه "مدرسه زینبیه و ثارالله" مورد هجمه ی هواپیماهای بعثی قرار گرفت، تعداد كثیری از دانش آموزان دختر به مقام رفیع شهادت نائل آمده و تعدادی هم جانباز شدند.
صمدیان با تاكید بر این كه نظام مقدسی كه طی دوران دفاع مقدس توسط خود ایثارگران پاسداری و صیانت شد، تمام تلاش خویش را در جهت خدمت رسانی به این عزیزان ایثارگر به كار می گیرد، بیان كرد: باور داریم كه پاداش كار ایثارگران هیچگاه مادی نبوده و هیچ مادیاتی توان برابری با جانفشانی ایثارگران را ندارد و این قشر هم هیچگاه چنین انتظاری از نظام جمهوری اسلامی ایران ندارند، اما بنیاد شهید و امور ایثارگران طبق ماموریت هایش در تمامی حیطه ها تلاش خویش را جهت خدمت رسانی به این خانواده ها به كار می گیرد.1397/02/02
13:13:05
5.0 / 5
4507
تگهای خبر: دانشگاه , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی