برگزاری همایش مالكیت فكری در ۲۵ اردیبهشت

برگزاری همایش مالكیت فكری در ۲۵ اردیبهشت دست و هنر: مدیركل دفتر حقوقی و امور مالكیت معنوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از برگزاری هشتمین همایش مالكیت فكری در تهران اطلاع داد.


به گزارش دست و هنر به نقل از ایسنا، لادن حیدری دبیر همایش مالكیت فكری با بیان این خبر اضافه كرد: در هفت دوره برگزاری این همایش ما به دنبال تولید جریان علمی برای تبیین لزوم پشتیبانی از مالكیت های ادبی و هنری بوده ایم. وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، وزیر دادگستری و رئیس كمیسیون حقوقی و قضائی مجلس سخنرانان اصلی این همایش خواهند بود.
حیدری اضافه كرد: كمترین میزان رساله در میان موضوعات حقوقی به این حوزه اختصاص دارد و در خلال هفت دوره برگزاری همایش با تقدیر از رساله های برتر دانشگاهی سعی كردیم تا انگیزه ای برای حركت در مسیر نگارش مقالات و رساله در این حوزه تولید نماییم. همانگونه كه حوزه فرهنگ حوزه مظلومی است در میان موضوعات فرهنگی هم بحث مالكیت ادبی و هنری مظلوم ترین حوزه هاست.
وی در انتها از تخصصی بودن هر دوره از همایش یاد كرد و اضافه كرد: هشتمین دوره همایش مالكیت فكری به مبحث استراتژی مالكیت ادبی و هنری اختصاص دارد.
هشتمین همایش حقوق مالكیت فكری با مبحث استراتژی مالكیت ادبی و هنری بیست و پنجم اردیبهشت ماه در باغ موزه دفاع مقدس برگزار می شود. حضور علاقه مندان در این همایش آزاد و مجانی است.1397/02/11
14:31:04
5.0 / 5
4889
تگهای خبر: فرهنگ , مد , همایش , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی