شماره دیگری از نقد و بررسی كتاب تهران

شماره دیگری از نقد و بررسی كتاب تهران دست و هنر: شماره جدید فصلنامه «نقد و بررسی كتاب تهران» منتشر گردید.به گزارش دست و هنر به نقل از ایسنا، این شماره از فصلنامه با شعری از پروین دولت آبادی با عنوان «باز می آید بهار» آغاز می گردد و با این مطالب همراه است: «قلندریات را قلندریان نسروده اند» از محمد استعلامی، «گشتی در فضای شعر فریدون مشیری» از اردشیر لطفعلیان، «فریدون مشیری و صفحات شعر مجله ها»، «چند قطعه» از فریدون مشیری، «دمپایی» از كیومرث صابری فومنی، «لیتوگرافی؛ هنری رو به زوال یا زوال رفته» گفت وگو با محمد زمانی، «حمزه نامه، اثری ماندگار در فرهنگ عامه مردم ایران» از حسن ذوالفقاری، «تصویر مسعود غزنوی در تاریخ بیهقی» از ولی الله درودیان، «حكایت مثنوی» از عزت الله فولادوندی، «علم بدیع و علم بیان» از ن. چالیوا و «یادبود» از فردریش هولدرین.

همچنین «زندگی و آثار تی. اس. الیات» از بهروز ذكاء بخش ویژه این شماره از مجله است.

«مادرم گل یاس بود» به قلم ویكتوریا دانشور و «حیدرعلی خان برومند» نوشته احمد مدنی هم در بخش خاطرات فرهنگی انتشار یافته است.

داستان، شعر، كتاب های خارجی، كتاب های فارسی، كندوكاو، گزارش ها، آینه چون، معرفی كوتاه، خواندنی ها و نكته ها، ۴ هنر، كتاب ها و نشریه های تازه، نامه ها و صفحات آخر درباره داریوش شایگان از دیگر بخش ها مجله «نقد و بررسی كتاب تهران» هستند.

شماره ۵۸ فصلنامه «نقد و برسی كتاب تهران» با مدیرمسئولی هرمز همایون پور در ۲۰۴ صفحه و با قیمت ۱۷هزار تومان انتشار یافته است.
1397/02/23
15:11:35
5.0 / 5
4469
تگهای خبر: فرهنگ , كتاب , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی