بنیاد شهید:

معوقات آزادگان سرافراز به صورت كامل پرداخت شده است

معوقات آزادگان سرافراز به صورت كامل پرداخت شده است دست و هنر: اداره كل روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران در اطلاعیه ای با اشاره به موارد مطرح شده از جانب یكی از آزادگان سرافراز در برنامه «ماه عسل» در مورد عدم پرداخت معوقات آزادگان تصریح كرد: تمام معوقات و مطالبات آزادگان عزیز مربوط به سال های گذشته در دولت یازدهم پرداخت شده است.


به گزارش دست و هنر به نقل از اداره كل روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران در این اطلاعیه با اشاره به نقش بسیار مهم آزادگان در دفاع مقدس تاكید كرده است: این عزیزان در دوران پیش از اسارت خود در جبهه ها به مبارزه با دشمن بعثی پرداختند و تا آخرین گلوله خود در مقابل دشمنان مقاومت كردند و در نهایت به اسارت درآمدند و بنابراین اغلب آن ها به درجه رفیع جانبازی هم نائل شده اند. مقاومت آنان در زندان های رژیم بعث هم ستودنی است و این عزیزان دشمنان را به ستوه آورده بودند.
در ادامه این اطلاعیه ضمن تقدیر از برنامه «ماه عسل» به علت دعوت از ایثارگران و آزادگان سرافراز و پرداختن به مسائل این عزیزان، در مورد پرداخت معوقات مربوط به آزادگان آمده است: تمام معوقات و مطالبات آزادگان عزیز مربوط به سال های گذشته در دولت یازدهم پرداخت شده است. معوقات آزادگان شاغل بر مبنای حقوق دریافتی از آن دستگاه محاسبه و پرداخت گردید و معوقات آزادگان غیرشاغل هم توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران پرداخت شده است.
در انتهای این اطلاعیه تاكید شده است: هركدام از آزادگان سرافراز كه به هر دلیلی تابحال این معوقات را دریافت نكرده اند می توانند با شماره تلفن 1616 تماس حاصل كنند تا مبحث بررسی شود.1397/03/23
17:31:21
5.0 / 5
4150
تگهای خبر: مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی