مدیر شبكه مستند خبر داد؛

جریان تولید نوشت افزار ایرانی اسلامی مستند می گردد

جریان تولید نوشت افزار ایرانی اسلامی مستند می گردد دست و هنر: نشست مشترك مدیر شبكه مستند و مدیرعامل مجمع نوشت افزار ایرانی اسلامی با هدف بررسی زمینه های همكاری مشترك برگزار گردید.به گزارش دست و هنر به نقل از مهر، در ابتدای این جلسه سعید حسینی، مدیرعامل مجمع نوشت افزار ایرانی اسلامی گزارشی از اقدامات این مجمع در ۵ سال اخیر و وضع موجود بازار نوشت افزار كشور ارائه نمود.
در ادامه این نشست مهندس سلیم غفوری، مدیر شبكه مستند با اشاره به این كه این شبكه می تواند در حوزه والدین و گروه های مرجع دانش آموزان اثرگذار باشد، اظهار داشت: باید خانواده ها را نسبت به اهمیت محصولات كاربردی حوزه كودك و نوجوان مانند نوشت افزار و... آشنا كرد.
غفوری ادامه داد: متاسفانه شخصیت ها و كاراكترهای ایرانی تداوم كافی برای تبدیل شدن به یك شخصیت ماندگار را نداشته اند در صورتی كه برای برخی كاراكترهای آمریكایی ده ها سال فیلم و سریال تولید می گردد و شخصیت را زنده نگه می دارند.
مدیر شبكه مستند سیما در انتهای این جلسه از تولید یك مستند بلند درباره جریان نوشت افزار ایرانی اسلامی اطلاع داد و ابراز امیدواری كرد: این مستند با نگاهی صدمه شناسانه به وضع موجود بازار و همینطور نگاهی امیدوارانه به آینده نوشت افزار ایرانی اسلامی، اهمیت این مورد را از جنبه های مختلف برای خانواده ها و مسئولین فرهنگی بازگو خواهد نمود.
مجمع نوشت افزار ایرانی اسلامی از سال ۹۲ بعنوان یك تشكل مردمی فعالیت خویش را شروع كرده كه در ۵ سال قبل بعنوان یكی از مهمترین و اثرگذارترین تشكل های فرهنگی در حوزه كودك و نوجوان نقش ایفا كرده است.

1397/03/25
12:33:19
5.0 / 5
4763
تگهای خبر: فرهنگ , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی