مونسان در حاشیه هیات دولت خبر داد؛

مجتمع های گردشگری از پرداخت عوارض معاف شدند

مجتمع های گردشگری از پرداخت عوارض معاف شدند دست و هنر: رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری اظهار داشت: مجتمع های گردشگری و بوم گردی به جدول پیوست قانون كاربری اراضی اضافه شدند.به گزارش دست و هنر به نقل از مهر، علی اصفر مونسان رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ظهر امروز (چهارشنبه) در حاشیه جلسه هیئت دولت و در جمع خبرنگاران تصریح كرد: مصوبه ای داشتیم كه امروز اصلاح گردید و سه مورد به موارد گردشگری افزوده شد. قبلا فقط بخش هتل ها را داشتیم كه از پرداخت عوارض معاف بودند و امروز مجتمع های گردشگری، بوم گردی و مناطق نمونه گردشگری به جدول پیوست قانون كاربری اراضی اضافه شدند.
وی اضافه كرد: در مورد تعطیلات زمستانه هم وزارت آموزش و پرورش موافق است و امیدواریم امسال عملیاتی شود چراكه اوج گردشگری را خصوصا در مناطق جنوبی كشور به همراه خواهد داشت.
مونسان ادامه داد: فعلا با وزیر آموزش و پرورش صحبت كرده ایم و با عنایت به ایام كوتاه این تعطیلات، امیدواریم نیاز به مصوبه مجلس نداشته باشد البته با كمیسیون آموزش و پرورش در ارتباط هستیم و توضیحاتی را به آنها عرضه كرده ایم.
رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در انتها در مورد نارضایتی برخی هموطنان از تورهای جام جهانی تصریح كرد: تورهای جام جهانی متاسفانه مستقیما با استفاده از فدراسیون فوتبال صورت گرفت اما اگر شكایتی به ما واصل شود حتما بررسی خواهیم كرد.

1397/04/12
21:37:49
5.0 / 5
4641
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی