شروع ثبت بازی برای حضور در جشنواره IMGA MENA

شروع ثبت بازی برای حضور در جشنواره IMGA MENA دست و هنر: سومین دوره از جشنواره بین المللی بازی های موبایلی در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا (IMGA MENA) آغاز به پذیرش آثار بازی سازان این منطقه كرده است.به گزارش دست و هنر به نقل از روابط عمومی بنیاد ملی بازی های كامپیوتری، بازی سازان ایرانی هم می توانند تا ۹ شهریورماه سال جاری كه بعنوان آخرین مهلت ارسال آثار تعیین شده در این جشنواره بین المللی است، شركت نمایند.
براساس آنچه سایت رسمی جشنواره اعلام نموده است، ۲۴ شهریورماه بعد از بررسی آثار شاهد اعلام نامزدها است و ابتدای آبان ماه هم مراسم اهدای جوایز برگزار می شود.
باید این نكته را مد نظر داشته باشید كه تنها بازی هایی كه بعد از ماه می سال میلادی ۲۰۱۷ (حدودا اواسط اردیبهشت ۹۶ به بعد) انتشار یافته اند یا مقرر است در آینده منتشر شوند در این جشنواره پذیرفته می شوند، بدین سان اگر بازی تولید شده قبل از این تاریخ انتشار یافته نمی توانید اثر خویش را برای IMGA ارسال كنید.
جشنواره IMGA قدیمی ترین رقابت سالانه میان بازی های تولید شده برای پلت فرم موبایل است و آثار شاخص این حوزه را ارزیابی می نماید. این جشنواره از سال ۲۰۱۶ بخشی مخصوص به خاورمیانه و شمال آفریقا راه اندازی كرده و بازی های ایرانی هم در دو دوره قبلی شركت در این جشنواره عملكرد موفقی از خود نشان داده اند.
سال گذشته در مقطع كشور ایران و همینطور بازی های ثبت شده از جانب بازی سازان ایرانی از این جشنواره حذف و با پیگیری های مكرر به حالت اولیه بازگشت و همچنان بازی سازان ایرانی هم می توانند طبق قوانین این جشنواره، در آن شركت نمایند.1397/05/07
14:30:30
5.0 / 5
5135
تگهای خبر: آثار , بازی , جشن , جشنواره
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی