دبیرخانه جشنواره كتابخوانی رضوی اعلام كرد:

تمدید بخش الكترونیك و آخر مهلت شركت در بخش مكتوب هشتمین جشنواره كتابخوانی رضوی

تمدید بخش الكترونیك و آخر مهلت شركت در بخش مكتوب هشتمین جشنواره كتابخوانی رضوی دست و هنر: دبیرخانه جشنواره كتابخوانی رضوی با بیان تمدید مهلت شركت در بخش الكترونیك هشتمین جشنواره كتابخوانی رضوی تا آخر روز جمعه ۱۹ مرداد ماه، از اتمام مهلت شركت در بخش مكتوب این جشنواره اطلاع داد.


به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری ایسنا – منطقه چهارمحال و بختیاری - به دنبال استقبال گسترده از بخش الكترونیك هشتمین جشنواره كتابخوانی رضوی و استمرار این استقبال در ایام اخیر، دبیرخانه جشنواره كتابخوانی رضوی به منظور استفاده از حداكثر زمان ممكن برای پیمودن فرآیند ثبت نام توسط علاقه مندان، از تمدید مهلت شركت در بخش الكترونیك این جشنواره تا آخر روز جمعه ۱۹ مرداد ماه اطلاع داد.
همینطور بر مبنای اعلام قبلی دبیرخانه جشنواره كتابخوانی رضوی، مهلت شركت در بخش مكتوب این جشنواره به علت فرصت محدود برای جمع آوری و ارسال پاسخنامه ها و نقاشی ها، چهارشنبه ۱۰ مردادماه به اتمام رسیده و قابل تمدید نخواهد بود.
قبل از این، روز یكشنبه ۳۱ تیرماه بعنوان آخرین مهلت جهت شركت در هشتمین جشنواره كتابخوانی رضوی اعلام شده بود كه مهلت شركت در این جشنواره به مدت ۱۰ روز تا آخر روز چهارشنبه ۱۰ مردادماه تمدید گردید.
1397/05/11
16:59:51
5.0 / 5
4359
تگهای خبر: جشن , جشنواره , شركت , كتاب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی