حضور بانوان در چهارمین لیگ بازی های كامپیوتری امكان پذیر شد

حضور بانوان در چهارمین لیگ بازی های كامپیوتری امكان پذیر شد دست و هنر: ثبت نام چهارمین لیگ بازی های كامپیوتری ایران در حالی شروع شد كه برای اولین بار حضور بانوان در تمام رشته های این مسابقات امكان پذیر شده است.به گزارش دست و هنر به نقل از مهر، ثبت نام چهارمین لیگ بازی های كامپیوتری ایران در حالی شروع شده، كه برای اولین بار حضور بانوان در تمام رشته های این مسابقات امكان پذیر شده است. با عنایت به گزارش نمای باز سال 1396 بنیاد ملی بازی های كامپیوتری نزدیك به 28 میلیون گیمر در كشور وجود دارد كه از این میزان 65 درصد مرد و 35 درصد زن هستند. همینطور در این آمار مشخص شده كه 15 درصد از خریداران بازی در كشور ما را بانوان تشكیل می دهند.
آمار نشان داده است كه بانوان نقش مهم و پررنگی در صنعت بازی ایران ایفا می كنند و بطور قطع باید به این قشر از گیمرها هم توجه گردد. چون كه با بررسی آمار جهانی حضور زن ها بعنوان بازیكن و حتی بازیساز رشد چمشگیری داشته است. با در نظر گرفتن این موارد حضور بانوان در رویدادهای مربوط به بازی های كامپیوتری به خصوص چهارمین لیگ بازی های كامپیوتری ایران بسیار اهمیت دارد.
سال گذشته نزدیك به 7000 نفر در لیگ بازی های كامپیوتری شركت كردند كه نزدیك به 10 درصد آن ها را بانوان تشكیل داده بودند. انتظار می رود كه امسال بانوان سهم بیشتری از حاضران در این رویداد را به خودشان اختصاص دهند. البته كه سال قبل حضور بانوان سبب شد كه ركورد حضور شركت كنندگان خانم در این رویداد شكسته شود و این انتظار می رود كه در چهارمین دوره لیگ بازی های كامپیوتری هم چنین اتفاقی تكرار شود.
در چهارمین دوره لیگ بازی های كامپیوتری ایران، بانوان می توانند در هر پنج رشته FIFA 2018، PES 2018، Quiz of Kings، Clash Royale و پسرخوانده شركت نمایند.
ثبت نام در چهارمین لیگ بازی های كامپیوتری ایران از مدتی پیش آغاز شد و تا 25 مرداد ماه ادامه دارد. برای كسب اطلاعات بیشتر می توانید به آدرس https: //evand.com/events/igl2018 رجوع كنید. برای چهارمین لیگ بازی های كامپیوتری ایران تعداد متعددی جوایز نقدی و غیرنقدی جمعا به ارزش ۱.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال در نظر گرفته شده است.

1397/05/21
13:27:24
4788
5.0 / 5
تگهای خبر: بازی , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی