، این خبر در حال بروز رسانی است،

مرضیه برومند: فردای ما روشن است

مرضیه برومند: فردای ما روشن است دست و هنر: دبیر جشنواره هفدهم تئاتر عروسكی تهران خطاب به رییس جمهور آمریكا و دوستانش در ایران كه خواهان تحریم ها هستند، اظهار داشت: فردای ما روشن است چون ما اهالی فرهنگ آینده نگر هستیم.


به گزارش دست و هنر به نقل از ایسنا، ظهر سه شنبه ۲۳ مردادماه و در فاصله چند روز مانده تا شروع جشنواره بین المللی تئاتر عروسكی تهران؛ مرضیه برومند و پیمان شریعتی دبیر و مدیر اجرایی جشنواره در سالن كنفرانس تئاتر شهر به بیان جزئیاتی از این رویداد پرداختند.
برومند ابتدا اظهار داشت: این روزها مسئولیت همه ما بخصوص كه در حوزه فرهنگ هستیم سنگین تر است. در این چند ماه گذشته به این فكر می كردم آیا درست است در زمانه ای كه هر لحظه غافلگیر می شویم این جشنواره را دنبال نماییم ولی بعد دیدیم هیچ راهی جز بهتر از این نیست كه برای اتحاد قدم برداریم.
او اضافه كرد: آقای ترامپ و دوستان ایرانی كه آقای ترامپ را به تحریم دعوت می كنند، بدانند كه دود این كارها به چشم مردم می رود و هم سازمان های فرهنگی كه برای مردم كار می كنند. این قدر نگویید ما به فكر مردم هستیم ولی فردا روشن است، آسمان عروسك ها آبی است و ما اهالی فرهنگ آینده نگر هستیم.
در ادامه پیمان شریعتی هم بیان كرد: به نظرم جشنواره امسال متفاوت تر از گذشته است و باوجود مشكلات موجود به همت همكاران تا امروز مسیر خوبی را پیش برده است. همینطور به همت خانم برومند دو بخش ویژه اضافه شده كه رشد بیشتری را در جشنواره سبب می گردد مثل بخش دانش آموزی كه در این سالها مغفول مانده بود و انتظار داشتیم آموزش و پرورش گامی بردارد ولی الان این موقعیت فرصتی فراهم آورده تا استعدادهای متفاوت دیده شوند. همینطور دانشجویان هم انتظار توجه داشتند كه بخش تجربی دانشگاه این فرصت را پدید آورده است.

این خبر در حال بروز رسانی است


1397/05/23
13:06:07
5.0 / 5
4433
تگهای خبر: جشن , جشنواره , فرهنگ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی