تولید ۱۳۰ مستند با مبحث مدافعان حرم

تولید ۱۳۰ مستند با مبحث مدافعان حرم دست و هنر: مدیركل برنامه ریزی و نظارت معاونت استان های صدا و سیما اظهار داشت: ۱۳۰ مستند با مبحث مدافعان حرم در حال آماده سازی است و برای اولین بار تولید و پخش می گردد.


به گزارش دست و هنر به نقل از ایسنا منطقه لرستان، مجید علیزاده بیان كرد: نشست هایی در پنج بخش صدا و سیما، فضای مجازی، خبر، نظارت و ارزیابی به مدت دو روز به میزبانی استان لرستان در حال برگزاری است.

وی ادامه داد: این نشست ها دستاوردهای خیلی خوبی داشته و از قبل اهدافی برای آن در نظر بوده مانند هم افزایی بین هنرمندان و مدیران و تبادل تجارب بین مدیران و هنرمندان كه شیوه های برنامه سازی موثر با مبحث بزرگداشت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی بررسی می شود؛ در هر یك از كارگروه ها مطالبی عنوان شد به صورتی كه در كارگروه خبر آخرین تحولاتی كه در عرصه بین الملل در جهت مبحث مقابله شبكه های معاند با چهل سالگی انقلاب در حال اتفاق است، بررسی گردید تا آخرین شیوه ها در حوزه اطلاعات و اخبار برای اطلاع رسانی اثربخش را اتخاذ نماییم.

مدیركل برنامه ریزی و نظارت معاونت استان های رسانه ملی عنوان كرد: در كارگروه صدا و سیما نمونه آثار موفق مراكز بررسی گردید و اگر نقدی بر كارها بود توسط هنرمندان عنوان شد و نقاط قوت كار را همه دیدند، در كارگروه فضای مجازی كارهای موفقی كه در حوزه مجازی كشور با محوریت رسانه در حال انجام می باشد بررسی و مورد بحث قرار گرفت.

وی با اشاره به اینكه در كارگروه نظات و ارزیابی، ساز و كارهای موثر و به هنگام بر برنامه ها بررسی گردید، خاطرنشان كرد: با حضور هنرمندان، مدیران و برنامه سازان اتفاق خوبی رخ داد و تفكرات با هم تبادل شد كه امیدواریم ثمره این باشد كه برنامه ریزی نماییم مورد اقبال مخاطب و موثر باشد و باور عمومی را نسبت به كارآمدی جمهوری اسلامی بالاتر ببریم.

علیزاده بیان كرد: هم اكنون بخشی از برنامه ها در حال پخش است به صورتی كه برنامه ای در شیراز با عنوان كارنامه كه استانداران از اول انقلاب اسلامی در رسانه حضور پیدا می كنند و شرایط آن روز جامعه با زبان خودشان توصیف می گردد و بررسی صورت می گیرد چه تحولات و اتفاقاتی در هر دوره افتاده است؛ هم اكنون در لرستان كار موفقی در صدا و سیما مطرح شده كه در حال پخش است و چهارچوب برنامه كارنامه در این استان هم تعریف شده و بزودی آماده پخش می گردد.

وی با اشاره به اینكه اوج این كارها در ۲۲ بهمن ماه رونمایی و در شبكه های مختلف پخش می شود، اظهار داشت: كارهای امسال متفاوت تر از سال های گذشته است، ۱۳۰ مستند با مبحث مدافعان حرم در حال آماده سازی است و برای اولین بار تولید و پخش می گردد.


1397/05/25
20:31:43
5.0 / 5
4787
تگهای خبر: مد , هنر , هنرمند , هنرمندان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی